Konkurs: "Poza krawędź świata"


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 17 grudnia 2007 do 31 grudnia 2007

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie zorganizowanym przez
portal Gildia.pl i wydawnictwo Rebis
związany z książką Laurence'a Bergreena Poza krawędź świata. Opowieść o Magellanie i jego przejmującym grozą rejsie dookoła Ziemi

Poza krawędź świataKonkurs trwał od 17 do 31 grudnia 2007 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i wysłać do nas odpowiedź.
Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród 246 osób posiadających prawidłowe odpowiedzi. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do:

  • Józefa Poczytalskiego z Warszawy
  • Agnieszki Jóźwiak z Konstancina
  • Leona Święckiego z Koszalina

Nagrodami w konkursie są egzemplarze książki Laurence'a Bergreena Poza krawędź świata. Opowieść o Magellanie i jego przejmującym grozą rejsie dookoła Ziemi ufundowane przez wydawnictwo Rebis.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Książki zostaną wysłane w ciągu tygodnia od ogłoszenia wyników na wskazane w mailach adresy.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Pytania konkursowe:

1. Ferdynand Magellan był:

Hiszpanem
Portugalczykiem
Włochem

Zapraszamy również do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie.blog comments powered by Disqus