Konkurs z "Kronikami Wardstone"


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 23 maja 2008 do 12 czerwca 2008

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie zorganizowanym przez
portal Gildia.pl i wydawnictwo Jaguar
z okazji wydania trzeciego tomu z cyklu fantasy "Kroniki Wardstone" autorstwa Josepha Delaney, zatytułowanego Tajemnica starego mistrza.

Konkurs trwał od 23 maja do 12 czerwca 2008 roku. Poniżej znajdziecie jedno pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i wysłać do nas tę odpowiedź. Tym razem w konkursie wzięło udział 162 naszych czytelników nadsyłając w zdecydowanej mierze prawidłowe odpowiedzi spośród których została wyłoniona trójka laureatów.

Tym razem szczęście uśmiechnęło się do:

  • Bogusława P. ze Szczawnicy
  • Piotra N. z Wrocławia
  • Iwony J. z Nowego Sącza

Nagrodami w konkursie są trzy komplety trzech pierwszych tomów z cyklu fantasy "Kroniki Wardstone" autorstwa Josepha Delaney, ufundowane przez wydawnictwo Jaguar, których okładki przezentujemy poniżej.

Kroniki Wardstone #1 - Zemsta czarownicy Kroniki Wardstone #2 - Klątwa z przeszłości Kroniki Wardstone #3 - Tajemnica starego mistrza

Nagrody zostaną wysłane w ciągu tygodnia od ogłoszenia wyników na stronie Gildii, a laureaci zostaną dodatkowo poinformowani o zwycięstwie i wysyłce drogą mailową.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Pytanie konkursowe i prawidłowa odpowiedź:

1. Jak się nazywa profesja, której uczy się Thomas Ward?

Stracharstwo (uznawana była również odpowiedź "Stracharz")

Zapraszamy również do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie.blog comments powered by Disqus