Konkurs: "Tarantula"


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 4 marca 2008 do 18 marca 2008

Dziękujemy za udział w konkursie zorganizowanym przez
portal Gildia.pl i wydawnictwo Prószyński i s-ka
z okazji wydania książki Thierry Jonqueta zatytułowanej Tarantula.

TarantulaKonkurs trwał od 4 do 18 marca 2008 roku. Poniżej znajdziecie jedno pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć oraz odpowiedź. W tym konkursie wzięło udział 423 naszych czytelników, którym serdecznie dziękujemy. Oczywiście nie wszyscy mogą zdobyć nagrody w związku z czym zostało wyłonionych trzech laureatów. Tym razem na doręczyciela mogą wyczekiwać:

  • Igor C. z Gdyni
  • Sebastian S. z Łodzi
  • Krzysztof Ł. z Piotrkowa Trybunalskiego

Nagrodami w konkursie są egzemplarze książki Thierry Jonqueta zatytułowanej Tarantula ufundowane przez wydawnictwo Prószyński i s-ka, które zostaną wysłane w ciągu tygodnia od ogłoszenia wyników na stronie portalu pod wskazane w mailach adresy pocztowe.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Pytanie konkursowe i zaznaczona prawidłowa odpowiedź:

1. Pająk Tarantula występuje w:

Azji
Europie
Ameryce Północnej

Prawidłową odpowiedzią jest Europa, jednak okazuje się że tarantule występują również w obszarach klimatu umiarkowanego Azji więc i ta odpowiedź była uznawana za prawidłową. Wybitnie nietrafiona była Ameryka Północna.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie.blog comments powered by Disqus