Konkurs dla czytelników, którzy nas lubią na Facebooku!


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 24 listopada 2010 do 28 listopada 2010

Zapraszamy serdecznie do udziału w specjalnym konkursie zorganizowanym przez
portal Gildia.pl dla czytelników, którzy nas lubią na Facebooku!

Konkurs będzie trwał od 1 do 31 sierpnia 2010 roku i będzie się składał z poszczególnych etapów, oddzielnie nagradzanych. Planujemy praktycznie wszystkie etapy naszej zabawy wiązać z naszą bytnością na Facebooku i tam będzie wyłaniana grupa zwycięzców.

Poszczególne etapy będą trwały 3-4 dni i ich laureaci oraz kolejne zadania będą ogłaszani na stronach portalu oraz w Facebooku.

Nagrodami w konkursie będą książki, gry, filmy na DVD oraz różne gadżety, które zostały ufundowane przez portal Gildia.pl oraz naszych partnerów.

Nagrody zostaną przesłane do zwycięzców Pocztą Polską zaraz po ogłoszeniu wyników u nas.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
Wyjątkowo w tym konkursie mogą brać udział osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

1. zadanie konkursowe:

Mamy w połowie wakacje, w Polsce odbyło się mnóstwo fantastycznych konwentów i pierwsze zadanie jest proste: jeżeli macie zdjęcie zrobione podczas tegorocznego konwentu to pochwalcie się nim i zamieśćcie je na naszej stronie jako zdjęcie fana! Opiszcie kiedy, gdzie i podczas jakiej fantastycznej tegorocznej imprezy zostało zrobione.

Zadanie podsumowane. W tej turze nagrody otrzymują: Marcin Zwierzchowski (za Anię Brzezińską i jedyną fotkę stricte konwentową - DVD Avatar) oraz Jarek Kowalski (za nogi w tle i fantastyczne logo na tarczy ;) - DVD Silent Hill).

foto: Marcin Zwierzchowski foto: Jarek Kowalski

2. zadanie konkursowe:

Należy wymyślić treść dymków, które pojawiły się na fotce poniżej i podać je pod specjalnie stworzoną notatką na Facebooku. Laureat otrzyma od nas płytę DVD z filmem Księżniczka i żaba!

Zadanie podsumowane: tym razem nagroda trafi do Łukasza Pamuły, którego tekst przeczytacie na naszej stronie w Facebooku.

3. zadanie konkursowe

To zadanie nie wydaje nam się zbyt trudne, wymaga tylko nieco kreatywności :)
Zadaniem uczestników będzie ponownie umieszczenie zdjęcia w naszym profilu (tu link bezpośredni - klikać by dodać). Tematem zadania jest "Moje zdjęcie z Gildia". Oczywiście chodzi o naszą Gildię, ale rozumienie zadania może być bardzo szerokie (np. na zdjęciu uczestnika pojawi się nasze logo na konwencie, ktoś w koszulce z naszym logo, urocza twarz uczestniczki a w tle nasza strona na ekranie laptopa, nasza strona na ekranie komórki jako element przestrzeni miejskiej itp., itd....). Wykażcie się kreatywnością bo na trzech/trzy/troje uczestników czekają fantastyczne książki!

 

Konkurs trwa do 13 sierpnia włącznie czyli do północy z piątku na sobotę.

Zadanie zostało podsumowane: Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wzięli udział w tym zadaniu! Każda dodana fotka podnosiła nas na duchu i z wielką przyjemnością przekażemy obiecane książki do trójki uczestników. Tym razem najbardziej nas oczarowały:

- Mały Głód Czytania - dodała Ania Korzeniewska
- Smok w zeszycie - dodała Magdalena K-p
- Konsolkowy smoczek - dodał Damian Cieślik.

Gratulacje!

foto: Ania Korzeniewska
foto: Magdalena K-p
foto: Damian Cieślik

4. zadanie konkursowe

Minęła północ i rozpoczął się dzień (20 sierpnia!) będący 120 rocznicą urodzin H. P. Lovecrafta. Chcemy go celebrować na Facebooku, ale nie mamy odpowiedniego avatara. Dlatego ogłaszamy jednodniowy etap konkursu! Jeżeli zamieścicie w ciągu doby w dziale ze zdjęciami naszych fanów gildiowo-cthulowe logo to będziecie mieli szansę otrzymać jedną z dwóch książek, które ufundujemy!

Podsumowanie zadania: Bardzo nam się podobały wszystkie cthulowo-gildiowe logotypy jakie dodaliście w ramach konkursu. Mieliśmy nagrodzić tylko dwie propozycje, ale zdecydowaliśmy się jednak przyznać jeszcze jedną nagrodę! Książki od nas otrzymają: Anna Szura, Adam Święcki i Marek S'ski. Gratulujemy!

5. Zadanie konkursowe

Obiecaliśmy wskrzeszenie konkursu więc po małej przerwie go wskrzeszamy wedle obietnicy :)

Zadanie wydaje się nam średnio trudne: wymyślić dymki do "paska komiksowego" umieszczonego poniżej.

Wymyślone teksty należy wpisać podając numerki dymków pod spodem tej notatki (klikajcie!). Ponieważ nieuzbrojone oko zauważy, że kadry powstały z fragmentów okładek serii Gone - Zniknęli Michaela Granta to i nietrudno będzie się domyślić, że nagrodą będą egzemplarze z tej serii (dokładnie dwa) :)

Autorzy najzabawniejszej lub z jakiegoś innego powodu najbardziej nam się podobających dialogów otrzymają książki, ale jeżeli pojawi się trzeci godny nagrodzenia to nie będziemy oszczędzać i również go/ją nagrodzimy.

Zadanie trwa od teraz czyli od 24 do 28 listopada włącznie.

W KONKURSIE MOŻE BRAĆ UDZIAŁ KAŻDY, RÓWNIEŻ WSPÓŁPRACOWNICY PORTALU GILDIA.PL.

Powodzenia!

Wyniki podaliśmy tutaj: http://www.facebook.com/note.php?note_id=172539002775656blog comments powered by Disqus