Konkurs: Harry Potter w wersji audio z Media Rodzina


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 21 grudnia 2010 do 11 stycznia 2011

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie zorganizowanym przez
portal Gildia.pl i wydawnictwo Media Rodzina
z okazji ukazania się w kinach pierwszej części filmowej adaptacji ostatniego tomu cyklu powieści o Harrym Potterze autorstwa Joanne K. Rowling.

Konkurs trwał od 21 grudnia 2010 roku do 11 stycznia 2011 roku i wzięło w nim udział 513 czytelników portalu Gildia.pl. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać ją do nas.

  

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowej odpowiedzi.

Nagrodą w konkursie jest kompletne wydanie w wersji audio cyklu powieści o Harrym Potterze autorstwa Joanne K. Rowling, które dla czytelników Gildii ufundowało wydawnictwo Media Rodzina.

 

 

Tym razem szczęście uśmiechnęło się do:

  • Adama S. z Warszawy
  • Agnieszki T. z Opola

Update: Wskazano nam błąd w odpowiedzi na pytanie konkursowe - zamiast 11 wydań powinno być 12. W związku z tym jutro ponownie i komisyjnie zostaną sprawdzone wszystkie nadesłane odpowiedzi i spośród tych z Was, którzy nadesłaliście odpowiedź "12" zostanie wyłoniony ostateczny zwycięzca. Bardzo przepraszamy za to zamieszanie, a szczególnie Adama, do którego wysłalismy już maila z informacją o zwycięstwie. Postaramy się to Tobie wynagrodzić jakimś fajnym prezentem od redakcji.

Update 2: Serdecznie gratulujemy Agnieszce T., do której trafi nagroda konkursowa! Z Adamem ustaliliśmy, że otrzyma ufundowany przez redakcję audiobook. Również książkę w wersji audio przekażemy Kamili Cz., która nam zwróciła uwagę na dodatkowy audiobook z oferty wydawnictwa Media Rodzina.

*  *  *

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

 

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Pytanie konkursowe i zaznaczona prawidłowa odpowiedź:

Podaj (dokładnie!) ile i jakich wersji audio powieści o Harrym Potterze ukazało się w Polsce nakładem wydawnictwa Media Rodzina?

12 wydań: 2x kasety, 7x CD audio, 3x mp3

Zapraszamy również do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie.blog comments powered by Disqus