Konkurs: "Mordimer Madderdin #2 - Młot na czarownice" (audiobook)


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 17 marca 2010 do 5 kwietnia 2010

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie zorganizowanym przez
portal Gildia.pl i wydawnictwo Biblioteka Akustyczna
z okazji wydania wersji audio książki Jacka Piekary pt. Młot na czarownice, będącej drugą częścią cyklu o egzekutorze Mordimerze Madderdinie.

Mordimer Madderdin #2 - Młot na czarownice (audiobook)Konkurs trwał od 17 marca do 5 kwietnia 2010 roku i wzięło w nim udział 388 czytelników portalu Gildia.pl. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać ją do nas.

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowej odpowiedzi.

Tym razem szczęście uśmiechnęło się do:

  • Mieczysława C. z Gliwic
  • Łukasza S. z Kielc
  • Niny Z. z Warszawy

Nagrodami w konkursie są 3 egzemplarze wersji audio książki Jacka Piekary pt. Młot na czarownice, będącej drugą częścią cyklu o egzekutorze Mordimerze Madderdinie, które dla czytelników Gildii ufundowało wydawnictwo Biblioteka Akustyczna. Zostaną one wysłane do laureatów w ciągu tygodnia od daty ogłoszenia wyników na stronach portalu Gildia.pl.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Pytanie konkursowe i zaznaczona prawidłowa odpowiedź:

Podaj przynajmniej dwa inne tytuły niż Młot na czarownice, które ukazały się w ramach serii wydawniczej "Fantastyka Horror" wydawnictwa Biblioteka Akustyczna:

Królowa Niewidzialnych Jeźdźców, Sługa Boży, Kolor magii, Blask fantastyczny

Zapraszamy również do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie.blog comments powered by Disqus