Konkurs z wydawnictwem Aleksandria - właścicielem sklepu audiobook.pl


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 25 maja 2011 do 15 czerwca 2011

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie zorganizowanym przez
portal Gildia.pl i wydawnictwo Aleksandria,
właściciela sklepu audiobook.pl

Konkurs trwał od 25 maja do 15 czerwca 2011 roku. Poniżej znajdziecie trzy pytania konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać je do nas.

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowych odpowiedzi.

Tym razem szczęście uśmiechnęło się do:

  • Jarosława D. z Płocka
  • Grzegorza L. z Warszawy
  • Aliny T. z Zawiercia

Serdecznie gratulujemy!

Nagrodami w konkursie są zestawy składające się z egzemplarzy audiobooków (ich okładki widzicie na tej stronie obok) ufundowanych dla czytelników Gildii przez wydawnictwo Aleksandria.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Pytania konkursowe i zaznaczone prawidłowe odpowiedzi:

1. Jaki tytuł nosi felieton Joanny Szczepkowskiej, pochodzący z książki Felietony na jeden głos, który w wersji audio jest do odsłuchania na stronie audiobook.pl?:

Cidak

(było sporo odpowiedzi podobnie brzmiących jak prawidłowa - uznawaliśmy je również)

2. Ile dni do namysłu potrzebował król Blefusku? Odpowiedź znajdziecie we fragmencie audiobooka Podróże Guliwera: Podróż do Lilliputu / Podróż do Brobdingnagu na stronie sponsora nagród.

Trzy

3. Mężczyzna, marynarz, syn jednego z dwóch braci został dziedzicem fortuny pewnego rodu. Jakiego? Odpowiedź znajdziecie we fragmencie audiobooka Przygody księdza Browna na stronie audiobook.pl

Pendragonów

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie, na której znajdziecie wspomniane fragmenty audiobooków:blog comments powered by Disqus