Konkurs: "Podpalacz" (audiobook)


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 6 sierpnia 2013 do 21 sierpnia 2013

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i wydawnictwo Czarne
z okazji ukazania się wersji audio powieści Wojciecha Chmielarza pt. Podpalacz.

Konkurs trwał od 6 do 21 sierpnia 2013 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać tę odpowiedź do nas.

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowej odpowiedzi.

Nagrodami w konkursie są egzemplarze audiobooka Wojciecha Chmielarza pt. Podpalacz, które zostały ufundowane dla czytelników Gildii przez wydawnictwo Czarne.

Tym razem nasza zapracowana Redakcyjna Sierotka uszczęśliwiła:

  • Mateusza L. z Gdańska
  • Pawła M. z Poznania
  • Urszulę B. z Rybnika

Serdecznie gratulujemy!

Do laureatów już zostały wysłane maile zwrotne z informacją o zwycięstwie, formie wysyłki oraz w celu wyeliminowania zdublowania inicjałów w jednej miejscowości.

Nagrody zostaną wysłane na podane w mailach adresy pocztowe w ciągu tygodnia od daty ogłoszenia wyników na stronach portalu Gildia.pl.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

O książce:

Warszawa, środek mroźnej zimy. W spalonym domu leży ciało zamor­dowanego biznesmena, a jego ciężko poparzona żona walczy o życie w szpitalu. Komisarz Jakub Mortka ma nadzieję, że to gangsterskie porachunki albo przypadkowe zaprószenie ognia. Niestety wkrótce wie już, że trafił na seryjnego podpalacza, który krąży po mieście z koktajlami Mołotowa. Mortka musi odłożyć na bok osobiste problemy i z całą energią poświęcić się śledztwu. Trzeba powstrzymać szaleńca, zanim zginą następni ludzie… Świetny policyjny kryminał ze współ­czesną Warszawą w tle.

Wojciech Chmielarz - urodził się w Gliwicach w 1984 roku. Dziennikarz. Publikował m.in. w "Pulsie Biznesu", "Pressie", "Nowej Fantastyce" i "Polityce". Redaktor naczelny serwisu internetowego niwserwis.pl, zajmującego się tematyką przestępczości zorganizowanej, terroryzmu i bezpieczeństwa międzynarodowego. Mieszka i pracuje w Warszawie.

Regulamin konkursu znajduje się na tej stronie.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Pytanie konkursowe:

Na jakiej ulicy stała spalona willa?:
(odpowiedź znajdziecie we fragmencie audiobooka)

----------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy również do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie.blog comments powered by Disqus