Konkurs: "Powstanie Harsfjordshoff"


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 12 września 2013 do 26 września 2013

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i wydawnictwo Studio Truso
z okazji premiery pierwszego tomu Sagi Skalda Tyrsonna Kamila Gołębowskiego pt. Powstanie Harsfjordshoff.

Konkurs trwał od 12 do 26 września 2013 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać tę odpowiedź do nas.

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowej odpowiedzi.

Nagrodami w konkursie są egzemplarze pierwszego tomu Sagi Skalda Tyrsonna Kamila Gołębowskiego pt. Powstanie Harsfjordshoff, które zostały ufundowane dla czytelników Gildii przez wydawnictwo Studio Truso.

O książce:

Tom pierwszy z cyklu "Sagi Skalda Tyrsønna".

Opowieść o skandynawskim ulfhedinnie, który razem z małżonką, grupą najemnych wojów oraz osadników, wyrusza celem zdobycia nadających się do zasiedlenia ziem. Bohater będzie musiał stawić czoła rozlicznym niebezpieczeństwom, zanim jego marzenie stanie się rzeczywistością.

...Zamierzamy podbić polski rynek dziką brutalnością nordyckich wojowników nie znających strachu, ni zwątpienia. Pragniemy zabrać każdego chętnego w niesamowitą, pełną emocji podróż. Wśród wyniosłych norweskich fiordów, potężnych, wiekowych puszcz, morskich odmętów niedługo rozgorzeje zaciekła walka.

Nie zwlekaj! Daj się porwać brutalnej, ale pięknej i prostej codzienności dawnych Skandynawów. Poznaj czasy, gdy bogowie przemierzali ludzkie krainy, walcząc z nimi ramię w ramię przeciw wspólnym wrogom. Wreszcie na własne oczy ujrzyj owianych legendą ulfhednar. Wojowników-wilków, zdolnych w czasie bitwy przybierać zwierzęcą postać, by siać zamęt i przerażenie. Wojna nadejdzie wraz z marcem, gdy zacznie topnieć lód, czy będziesz gotowy chwycić za broń?

Wydawca

Tym razem nasza Sierotka Redakcyjna uszczęśliwiła:

  • Jarosława J. z Torunia
  • Hanię O. z Przemyśla
  • Lecha Z. z Elbląga

Serdecznie gratulujemy!

Do laureatów zostały już wysłane maile zwrotne z informacją o zwycięstwie, formie wysyłki oraz w celu wyeliminowania ewentualnego zdublowania inicjałów w tej samej miejscowości.

Nagrody zostaną wysłane na podane w mailach adresy zwrotne w ciągu tygodnia od daty ogłoszenia wyników na stronach portalu Gildia.pl.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Regulamin konkursu znajduje się na tej stronie.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Zadaniem konkursowym było odpowiedzenie na pytanie:

Jaki nosi tytuł "zbiór najważniejszych, czasami bardzo starych, podań germańskich", o który autor wspomina we wstępie do książki, który opublikowaliśmy w naszym portalu?

----------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy również do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie.blog comments powered by Disqus