Konkurs: "Przekleństwo rasy"


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 12 września 2013 do 26 września 2013

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i wydawnictwo Videograf
z okazji premiery powieści Przekleństwo rasy Rafała Górniaka.

Konkurs trwał od 12 do 26 września 2013 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać tę odpowiedź do nas.

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowej odpowiedzi.

Tym razem nasza Redakcyjna Sierotka wyłoniła zwycięzców:

  • Martę W. z Elbląga
  • Daniela K. z Bełchatowa
  • Monikę J. z Koszalina

Serdecznie gratulujemy!

Nagrodami w konkursie są egzemplarze powieści Rafała Górniaka pt. Przekleństwo rasy, które zostały ufundowane dla czytelników Gildii przez wydawnictwo Videograf.

Zostaną one w ciągu tygodnia, od daty ogłoszenia wyników na stronach portalu Gildia.pl, wysłane na podane w mailach adresy pocztowe.

Do laureatów zostały już wysłane maile zwrotne z informacją o zwycięstwie oraz w celu wyelimonowania ewentualnego zdublowania inicjałów w jednej miejscowości.

O książce:

Kraina Elfów, Oggrestydhemgard, znalazła się na progu wojny domowej. Elfowie nienawidzą Ludzi, Ludzie boją się i nienawidzą Elfów, wszyscy zaś nienawidzą Mieszańców.

Po zaginięciu Króla kraj pogrążył się w politycznym kryzysie. Na dworze królewskim polityczne frakcje szykują się do krwawej walki o władzę. Reformatorzy na czele z konduktorem Septymiuszem są przeciwko konserwatywnemu stronnictwu pod wodzą Rebrego, które dąży do ograniczenia rosnących wpływów Ludzi i Mieszańców.

W ten tygiel intryg i zbrodni trafia nieoczekiwanie ziemski chłopak, Adam, stając się narzędziem w rękach rywalizujących partii. Czołowi gracze chcą go pozyskać dla siebie, ponieważ wierzą, że jest Wybrańcem, osobą posiadającą rozszerzone możliwości kontrolowania mocy.

Rebre inicjuje spisek w celu dokonania przewrotu państwowego. Wraz z wybitnym konduktorem Mavrilem planują zastosowanie wobec Ludzi i Mieszańców „ostatecznego rozwiązania”.

Natomiast Septymiusz organizuje Sprzysiężenie skupiające przedstawicieli wszystkich ras. Gdy w końcu wybucha wojna domowa, jej stawką jest nie tylko uzyskanie przewagi militarnej, ale zagłada bądź ocalenie.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Regulamin konkursu znajduje się na tej stronie.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

W ramach zadania konkursowego trzeba było odpowiedzieć na pytanie:

Podaj przynajmniej trzy tytuły różnych POLSKICH powieści fantasy, w których występują elfy jako jedna z ras.

----------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy również do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie.blog comments powered by Disqus