Konkurs: "Wołanie kukułki"


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 23 grudnia 2013 do 12 stycznia 2014

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i Wydawnictwo Dolnośląskie
z okazji ukazania się w sprzedaży książki
Wołanie kukułki
autorstwa J. K. Rowling piszącej pod pseudonimem Robert Galbraith.

Konkurs trwał od 23 grudnia 2013 roku do 12 stycznia 2014 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać tę odpowiedź do nas.

Zwycięzca zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowej odpowiedzi.

Nagrodą w konkursie jest aż 5 egzemplarzy książki Roberta Galbraitha pt. Wołanie kukułki, które zostały ufundowane dla czytelników Gildii przez Wydawnictwo Dolnośląskie.

O książce:

Ciało supermodelki Luli Landry zostaje znalezione pod balkonem jej londyńskiego apartamentu. Policja stwierdza samobójstwo, lecz brat ofiary nie wierzy w tę wersję i zatrudnia prywatnego detektywa, Cormorana Strike’a.

Strike jest weteranem wojennym, podczas służby w Afganistanie ucierpiał i fizycznie i psychicznie. Ma kłopoty finansowe i właśnie rozstał się z kobietą swojego życia. Sprawa Luli to dla detektywa szansa na odbicie się od dna, ale im bardziej wikła się w skomplikowany świat wyższych sfer, tym większe grozi mu niebezpieczeństwo.

Wołanie kukułki to wciągająca klimatyczna powieść zanurzona w londyńskiej atmosferze spokojnych uliczek Mayfair, ciasnych barów East Endu i tętniącego życiem Soho. Książka otwiera cykl kryminałów z Cormoranem Strikem. Robert Galbraith to pseudonim J.K. Rowling.

Tym razem nasza Redakcyjna Sierotka uszczęśliwiła:

  • Małgorzatę O. z Wrocławia
  • Jacka T. z Łysomiczek
  • Katarzynę P. z Rzeszowa
  • Grzegorza I. z Augustowa
  • Olgę Z. z Opola

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody zostaną, w ciągu tygodnia od daty ogłoszenia wyników na stronach portalu Gildia.pl, wysłane na podane w mailach adresy pocztowe.

Do laureatów zostały już wysłane maile zwrotne z informacją o zwycięstwie oraz w celu wyeliminowania ewentualnego zdublowania inicjałów w jednej miejscowości.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Regulamin konkursu znajduje się na tej stronie.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Zadanie konkursowe:

Przygotowując wersję audio tej książki Maciej Stuhr przypisał sobie bohaterów powieści do pewnych skojarzeń wokalnych. Co zapisał przy postaci Bristol?:

Dystyngowany, Miękki Królik

----------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy również do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie.blog comments powered by Disqus