Konkurs: "Aptekarz"


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 22 lipca 2014 do 1 sierpnia 2014

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i wydawnictwo Erica
z okazji ukazania się powieści Tomasza Stężała pt. Aptekarz.

Konkurs trwał od 22 lipca do 1 sierpnia 2014 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać tę odpowiedź do nas.

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowej odpowiedzi.

Nagrodami w konkursie są 2 egzemplarze powieści Tomasza Stężała pt. Aptekarz, które zostały ufundowane dla czytelników Gildii przez wydawnictwo Erica oraz materiały piśmiennicze ufundowane przez firmę BIC.

O książce:

Styczeń 1945, Elbląg ( Elbing). Pracowite, monotonne życie znanych aptekarzy, Edmunda i Horsta Boehmerów, zostaje zaburzone przez rannego, nocnego gościa, który przekazuje im informacje o bezcennych księgach pozostawionych w samochodzie na autostradzie. To spotkanie, w przygotowującym się do śmiertelnej bitwy mieście, wywołuje ciąg kolejnych zdarzeń, które wraz ze zbliżającą się wojną zburzą sielskie życie aptekarzy i mieszkańców Elbinga. Do walki o skarby historii i o niebezpieczną wiedzę włączają się najbardziej wpływowi ludzie i instytucje. Okrutna teraźniejszość miesza się z mistyczną przeszłością, wyzwalając skrywane emocje i prawdę o ludziach.

Tomasz Stężała przenosi nas w najczarniejszy okres w dziejach Elbląga. Postacie znane z jego poprzednich książek spotkają się z nowymi bohaterami, a sensacyjno-kryminalny wątek oraz precyzyjnie naszkicowane historyczne tło zapraszają ponownie do niezwykłego Elbląga. Tylko uwaga, trudno się będzie z niego wydostać!

Pamiętajcie by podać w listach z odpowiedziami swoje dane, numer telefonu i korespondencyjny adres pocztowy.

Tym razem nasza Redakcyjna Sierotka wyłoniła takich zwycięzców:

  • Paulina T. z Płocka
  • Edyta C. z Bystrzycy Kłodzkiej

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody zostaną, w ciągu tygodnia od daty ogłoszenia wyników na stronach portalu Gildia.pl, wysłane na podane w mailach adresy pocztowe.

Do laureatów zostały już wysłane maile zwrotne z informacją o zwycięstwie oraz w celu wyeliminowania ewentualnego zdublowania inicjałów w jednej miejscowości.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Regulamin konkursu znajduje się na tej stronie.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Zadaniem konkursowym było:

Tomasz Stężała wydał w wydawnictwie Erica powieści w dwóch różnych cyklach. Podaj nazwy tych cykli.

----------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy również do odwiedzenia stron sponsorów nagród w konkursie:blog comments powered by Disqus