Konkurs: Brwikon


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Magda Kącka

Czas trwania konkursu: od 15 maja 2014 do 27 maja 2014

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i  organizatorów konwentu
Brwikon.

Konkurs rozpoczyna się 15 maja i trwa do 27 maja. Nagrodami w konkursie są dwie pojedyńcze wejściówki na konwent. Zwycięzcami zostaną autorzy dwóch najciekawszych odpowiedzi na pytanie Dlaczego chcesz jechać na Brwikon? Odpowiedzi zostaną opublikowane 28 maja, a laureaci powiadomieni drogą mailową. Wystarczy tylko odpowiedzieć na znajdujące się poniżej pytanie konkursowe poprzez tę stronę www lub klasycznego maila do nas.

Impreza odbędzie się od 30 maja do 1 czerwca w Brwinowie (25 km od Warszawy) po raz trzeci. Wśród atrakcji znajdą się zabawy plebejskie w średniowiecznej wiosce, turnieje gier planszowych, prezentacje wydawnicze, konkursy wiedzy o fantastyce, pokazy plucia ogniem, spotkania z ciekawymi gośćmi, wykłady naukowe, książki, komiksy i tyle planszówek w ile zdoła się zagrać. Wielką atrakcją będzie Games Room, czyli dziesiątki stołów, przy których można grać w gry planszowe. Nad doborem tytułów sprawuje opiekę firma Rebel.pl, główny sponsor bloku planszówek.

Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Odpowiedzi prosze wysyłać na adres konwenty.gildia@gmail.com

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Pytanie konkursowe:

 

Dlaczego chcesz jechać na Brwikon?

Podaj imię i nazwisko:

Numer telefonu kontaktowy:

Wpisz swój kontaktowy adres e-mail:

UWAGA: Jeżeli formularz nie działa prawidłowo, wyślij odpowiedź pod adres konwenty.gildia@gmail.com wpisując w temacie "Brwikon".

 blog comments powered by Disqus