Konkurs: "Krwawa jutrznia"


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 28 marca 2014 do 11 kwietnia 2014

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i wydawnictwo Otwarte
z okazji ukazania się książki Mariusza Wollnego pt. Krwawa jutrznia.

Konkurs trwał od 28 marca do 11 kwietnia 2014 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać tę odpowiedź do nas.

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowej odpowiedzi.

Nagrodami w konkursie są 3 egzemplarze książki Mariusza Wollnego pt. Krwawa jutrznia, które zostały ufundowane dla czytelników Gildii przez wydawnictwo Otwarte.

O książce:

Dno Czarciego Oka skrywa straszną tajemnicę. Pełno w nim okaleczonych ludzkich zwłok, a każde z ciał pozbawiono głowy.

Okolice Sambora nawiedzili czarni jeźdźcy. Sieją grozę wśród okolicznych mieszkańców. Gwałcą, mordują, a co najgorsze, piją ludzką krew.

Na Rusi wstaje krwawy świt, nastał czas wielkiego zamętu. Czy to kara za osadzenie na carskim tronie Borysa Godunowa? Czy nie przyszła pora, aby na tronie zasiadł prawowity władca Dymitr?

Pewien młody, obdarzony rzadkimi talentami człowiek trafi niespodziewanie i wbrew swojej woli w sam środek tych wydarzeń. Znajdzie miłość i ją utraci. Utraci miłość, by zachować życie. Zachowa życie, bo jego przeznaczeniem jest ocalać innych od niechybnej śmierci.
Takie jest jego przeznaczenie.
Takie jest przeznaczenie każdego, na kogo wołają Ryx.

Tym razem szczęście cieszyć się już mogą:

  • Marzena P. z Warszawy
  • Jakub T. z Kalisza
  • Marcin J. z Poznania

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody zostaną, w ciągu tygodnia od daty ogłoszenia wyników na stronach portalu Gildia.pl, wysłane na podane w mailach adresy pocztowe.

Do laureatów zostały wysłane maile zwrotne z informacją o zwycięstwie oraz w celu wyeliminowania ewentualnego zdublowania inicjałów w jednej miejscowości.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Regulamin konkursu znajduje się na tej stronie.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Zadaniem konkursowym było:

W opisie Krwawej jutrzni pojawia się nazwisko, które nosi bohater bardzo popularnego cyklu Mariusza Wollnego. Podaj przynajmniej dwa tytuły z cyklu, o którym myślimy.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie.blog comments powered by Disqus