Konkurs: "Kwestja krwi"


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 12 grudnia 2014 do 30 grudnia 2014

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i wydawnictwo W.A.B.
z okazji ukazania się Kwestji krwi - siódmego tomu serii Marcina Wrońskiego z detektywem Maciejewskim.

Konkurs trwał od 12 do 30 grudnia 2014 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać tę odpowiedź do nas.

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowej odpowiedzi.

Nagrodami w konkursie są 3 egzemplarze Kwestji krwi Marcina Wrońskiego, które zostały ufundowane dla czytelników Gildii przez wydawnictwo W.A.B.

O książce:

Siódma część cyklu z komisarzem Maciejewskim!

1926 rok, Zamość. Aspirant Zygmunt Maciejewski otrzymuje polecenie zbadania sprawy zaginięcia pewnej nastolatki z arystokratycznego rodu, będącej uczennicą miejscowego gimnazjum. Sprawa jest trudna, ponieważ Zyga nie zna środowiska zaginionej, atmosfera szkoły jest specyficzna, a na domiar złego pewien notariusz jest przekonany, że dziewczynę zamordowano.

Marcin Wroński (ur. 1972) – pisarz, autor kryminałów; z wykształcenia polonista, pracował jako nauczyciel, redaktor i dziennikarz; mieszka w Lublinie.

 

W 2007 roku zainaugurował cykl kryminalny z komisarzem Zygą Maciejewskim – dziś liczący już siedem tomów. Jest także autorem thrillera kościelnego Officium Secretum. Pies Pański. Za swoje książki był pięć razy nominowany do Nagrody Wielkiego Kalibru. Morderstwo pod cenzurą i Kino Venus, kryminały otwierające cykl z Maciejewskim, ukazały się po rosyjsku.

Tym razem nasza Redakcyjna Sierotka nagrodziła:

  • Ulę P. z Nysy
  • Helenę K. z Dąbrowy Górniczej
  • Grzegorza O. z Rzeszowa

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody zostaną, w ciągu tygodnia od daty ogłoszenia wyników na stronach portalu Gildia.pl, wysłane przez sponsora konkursu na podane w mailach adresy pocztowe.

Do laureatów zostały już wysłane maile zwrotne z informacją o zwycięstwie oraz w celu wyeliminowania ewentualnego zdublowania inicjałów w jednej miejscowości.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Regulamin konkursu znajduje się na tej stronie.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Zadaniem konkursowym było:

Podaj tytuły dotychczas wydanych książek z serii o komisarzu Maciejewskim.

----------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy również do odwiedzenia stron sponsorów nagród w konkursie:blog comments powered by Disqus