Konkurs: "Drużyna #4: Niewolnicy z Socorro"


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 21 lipca 2014 do 31 lipca 2014

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i wydawnictwo Jaguar
z okazji ukazania się czwartej powieści z cyklu Drużyna Johna Flanagana.

Konkurs trwał od 21 do 31 lipca 2014 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należy prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać tę odpowiedź do nas.

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowej odpowiedzi.

Nagrodami w konkursie są 2 egzemplarze powieści Niewolnicy z Socorro Johna Flanagana, które zostały ufundowane dla czytelników Gildii przez wydawnictwo Jaguar oraz materiały piśmiennicze ufundowane przez firmę BIC.

O książce:

Kiedy Czaple zostają wysłane do Araluenu, Hal, Stig i Thorn są podekscytowani perspektywą nowej przygody. Niebawem jednak okazuje się, że dawni wrogowie nie śpią i młodzi żeglarze mogą zapomnieć o spokojnej przeprawie... Czaple zostają wplątane w niebezpieczną intrygę i zmuszone do wzięcia udziału w wyprawie, której celem jest ocalenie porwanych Aralueńczyków, którzy mają zostać sprzedani na targu niewolników w Socorro. Tym razem Hal i spółka mają do pomocy jednego z królewskich Zwiadowców. Ale nawet takie wsparcie może okazać się niewystarczające...

Urodzony i wychowany w Sydney w Australii, John Flanagan od dzieciństwa marzył o tym, by zostać pisarzem. Nie było łatwo. Pracował w agencji reklamowej, ale dopiero satyryczny wiersz opisujący paskudnego kolegę zwrócił na niego uwagę przełożonych. Jeden z szefów agencji uznał, że warto zainwestować w młodego pracownika i tak Flanagan dołączył do grona copywriterów.

Przez dwie dekady pisał spoty reklamowe i scenariusze, później zaś trafił do telewizji i został jednym ze współtwórców sukcesu sitcomu Hi Dad!, zasłynął jednak jako autor "Zwiadowców", serii osadzonych w fantastycznym świecie powieści dla młodzieży.

Flanagan zaczął pisać historię Willa dla swego syna, Michaela, jednak to, co miało być opowieściami na dobranoc, szybko przerodziło się w cykl powieści. Pisarz wraz z żoną mieszka na przedmieściach Manly. Ma troje dzieci i czworo wnuków.

Tym razem szczęście uśmiechnęło się do:

  • Artura B. z Legnicy
  • Marcina K. z Lublina

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody zostały już wysłane na podane w mailach adresy pocztowe.

Do laureatów zostały wysłane również maile zwrotne z informacją o zwycięstwie oraz w celu wyeliminowania ewentualnego zdublowania inicjałów w jednej miejscowości.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Regulamin konkursu znajduje się na tej stronie.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Zadaniem konkursowym było odpowiedzenie na pytanie:

W Polsce ukazała się poza Drużyną inna kilkunastotomowa seria Johna Flanagana. Jak nazywa się jej główny bohater?

----------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy również do odwiedzenia stron sponsorów nagród w konkursie:blog comments powered by Disqus