Konkurs: "Arkadia #3: Upadek Arkadii"


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 31 lipca 2014 do 10 sierpnia 2014

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i wydawnictwo Media Rodzina
z okazji ukazania się trzeciej powieści z cyklu Arkadia Kai Meyera, zatytułowanej Upadek Arkadii.

Konkurs trwał od 31 lipca do 10 sierpnia 2014 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać tę odpowiedź do nas.

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowej odpowiedzi.

Nagrodami w konkursie są 3 egzemplarze poprzedniej powieści z cyklu Arkadia Kai Meyera, zatytułowanej Arkadia płonie, które zostały ufundowane dla czytelników Gildii przez wydawnictwo Media Rodzina oraz materiały piśmiennicze ufundowane przez firmę BIC.

O książce:

Zakazana miłość do Alessandra oraz nietypowy sposób prowadzenia interesów mafii sprawiają, że Rosie przybywa wrogów. Również młody capo klanu Carnevare nie cieszy się popularnością wśród członków własnej rodziny. Gdy ktoś próbuje wrobić ich w morderstwo, a cała sycylijska policja mobilizuje siły, by ich złapać, kochankowie rzucają się w wir szalonej ucieczki. Przy okazji szukają odpowiedzi na kilka istotnych pytań. Kto czyha na ich życie? Co planuje Głodomór? Czym są dziury w tłumie, których tak bał się Fundling?

Urodzony w 1969 roku Kai Meyer napisał ponad 40 powieści, a wśród nich dwie bestsellerowe trylogie – "Fliessende Königin" i "Wellenläufer" oraz kilkutomową serię dla młodzieży - "Sieben Siegel". Oprócz powieści fantasy ma na swoim koncie książki historyczno-przygodowe, sensacyjne oraz trzy scenariusze filmowe. Mieszka w małym mieście na obrzeżach Parku Narodowego Eifel.

Nagrody trafią do:

  • Romana K. z Gdyni
  • Damiana T. z Poznania
  • Joanny T. z Darłowa

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody zostaną, w ciągu tygodnia od daty ogłoszenia wyników na stronach portalu Gildia.pl, wysłane na podane w mailach adresy pocztowe.

Do laureatów zostały już wysłane maile zwrotne z informacją o zwycięstwie oraz w celu wyeliminowania ewentualnego zdublowania inicjałów w jednej miejscowości.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Regulamin konkursu znajduje się na tej stronie.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Zadaniem konkursowym było:

Kai Meyer, poza Arkadią, wydał w Polsce kilka cykli fantasy. Podaj nazwy przynajmniej dwóch z tych cykli.

 

----------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy również do odwiedzenia stron sponsorów nagród w konkursie:blog comments powered by Disqus