Konkurs: "5 sekund do IO"


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 20 kwietnia 2015 do 5 maja 2015

Dziękujemy serdecznie za udział w  konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i wydawnictwo Media Rodzina
z okazji premiery powieści 5 sekund do IO Małgorzaty Wardy.

Konkurs trwał od 20 kwietnia do 5 maja 2015 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać tę odpowiedź do nas.

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowej odpowiedzi.

Nagrodami w konkursie są 2 egzemplarze powieści 5 sekund do IO Małgorzaty Wardy, które zostały ufundowane dla czytelników Gildii przez wydawnictwo Media Rodzina.

O książce:

Wirtualny świat księżyca IO zaprasza, kusi, przyciąga.

W szkole Miki dochodzi do tragicznej w skutkach strzelaniny. Tylko ona widziała sprawcę. Okazuje się, że dramat w liceum mógł mieć coś wspólnego z kontrowersyjną i tajemniczą grą, stworzoną w najnowszej technologii, gdzie gracz odczuwa nie tylko temperaturę otoczenia, zapachy i smaki, ale też ból. Może tam nawet przeżyć własną śmierć. Na prośbę policji Mika wkracza w wirtualny świat stworzony na upalnym, wulkanicznym księżycu Io. Czy i ona wpadnie w pułapkę piekielnie niebezpiecznej gry?

"– Co właściwie można robić w tej grze? [...] Jak daleko można się posunąć w tej iluzji? Czujesz ugryzienie zwierzęcia, silne pragnienie, dotykające cię dłonie... Gdzie leży granica tego, co można poczuć? – Nie ma granicy".

I jeszcze ten fragment z książki:

"Poza wirtualnym światem nie mam nikogo ani niczego, do czego chciałabym wrócić".

Małgorzata Warda – pisarka z Gdyni, z wykształcenia rzeźbiarka. Opublikowała m.in. Nikt nie widział, nikt nie słyszałDziewczynka, która widziała zbyt wieleMiasto z lodu. Jest autorką kilku tekstów piosenek zespołu Farba. Dwukrotnie nominowana do nagrody głównej Festiwalu Literatury Kobiecej, w roku 2013 otrzymała nagrodę za powieść o tematyce wykluczenia.

Tym razem zwycięzcami w konkursie są:

  • Jarosław M. z Olsztynka
  • Natalia F. z Piły

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody zostaną, w ciągu tygodnia od daty ogłoszenia wyników na stronach portalu Gildia.pl, wysłane na podane w mailach adresy pocztowe.

Do laureatów zostały już wysłane maile zwrotne z informacją o zwycięstwie oraz w celu wyeliminowania ewentualnego zdublowania inicjałów w jednej miejscowości.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Regulamin konkursu znajduje się na tej stronie.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Zadaniem konkursowym było odpowiedzenie na pytanie:

Co znaczy użyty w tytule skrót "IO"?

----------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy również do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie:blog comments powered by Disqus