Konkurs: "Metro 2035"


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 28 grudnia 2015 do 12 stycznia 2015

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i wydawnictwo Insignis
z okazji ukazania się w sprzedaży powieści Metro 2035.

Konkurs trwał od 28 grudnia do 12 stycznia 2016 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać tę odpowiedź do nas.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowej odpowiedzi.

Nagrodami w konkursie są 3 kalendarze na 2016 rok nawiązujące ilustracjami do serii Metro, które zostały ufundowane dla czytelników Gildii przez wydawnictwo Insignis.

O książce:

Kontynuacja i zakończenie historii Artema. Ukoronowanie i zamknięcie kultowego cyklu Metro 2033, który właśnie staje się kompletną trylogią. Na tę powieść miliony czytelników czekały aż dziesięć lat, a prawa do przekładu zagraniczni wydawcy wykupili na długo przed jej ukończeniem przez autora. Metro 2035 jest przy tym książką zupełnie niezależną od pozostałych tomów trylogii – fascynującą przygodę w wykreowanym przez Glukhovsky’ego uniwersum, które podbiło Rosję i cały świat, można więc zacząć także i od niej.
Polskie wydanie Metra 2035, jak i pozostałych tomów trylogii, zyska artystyczną szatę graficzną stworzoną przez Ilję Jackiewicza, znanego i utalentowanego rosyjskiego ilustratora, twórcy okładek takich m.in. FUTU.RE, a także wszystkich powieści serii Uniwersum Metro 2033

Nasza Redakcyjna Sierotka przeczytała kilkaset nadesłanych maili i nagrodziła:

  • Katarzynę P. z Katowic
  • Grzegorza T. z Żar
  • Iwonę O. z Grochowa

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody zostaną, w ciągu tygodnia od daty ogłoszenia wyników na stronach portalu Gildia.pl, wysłane kurierem na podane w mailach adresy pocztowe.

Do laureatów zostały już wysłane maile zwrotne z informacją o zwycięstwie oraz w celu wyeliminowania ewentualnego zdublowania inicjałów w jednej miejscowości.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Regulamin konkursu znajduje się na tej stronie.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Zadaniem konkursowym było:

Podaj imię i nazwisko artysty, który jest autorem ilustracji w kalendarzu i okładek nowej edycji serii Metro:

----------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy również do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie:blog comments powered by Disqus