Konkurs "Misja 100"


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 5 lutego 2015 do 19 lutego 2015

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i wydawnictwo Bukowy Las
z okazji ukazania się powieści Misja 100 Kass Morgan.

Konkurs trwał od 5 do 19 lutego 2015 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać tę odpowiedź do nas.

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowej odpowiedzi.

Nagrodami w konkursie są trzy egzemplarze książki Misja 100, które zostały ufundowane dla czytelników Gildii przez wydawnictwo Bukowy Las.

O książce:

PRZEZ STULECIA NIKT NIE POSTAWIŁ STOPY NA ZIEMI. AŻ DO TERAZ

Trzysta lat po spustoszeniu Ziemi przez kataklizm, który uczynił ją niezdatną do życia, ludzie wciąż przebywają w oddalonej od macierzystej planety stacji kosmicznej. Ściśle egzekwowana kontrola narodzin pozwala im oszczędzać kurczące się zasoby, a dorośli skazani za przestępstwa zostają natychmiast straceni. W obawie, że kolonii pozostało niewiele czasu, Kanclerz decyduje o wysłaniu setki młodocianych przestępców na Ziemię, żeby przekonać się, czy powierzchnia planety nadaje się do ponownego zamieszkania. Czy będzie to dla nich szansa na nowe życie, czy wręcz przeciwnie – pewna śmierć?

WELLS popełnia zbrodnię, by towarzyszyć na Ziemi swojej dziewczynie. BELLAMY przedostaje się do lądownika, by opiekować się siostrą. GLASS, mając nadzieję na ponowne spotkanie z partnerem, ucieka z powrotem na statek kosmiczny. CLARKE, dla której poświęcił się Wells, walczy z demonami w swojej głowie.

W zetknięciu z dziką przyrodą setka zesłańców, prześladowana przez tajemnice z przeszłości, musi walczyć o życie. Nikt nie uważał ich za bohaterów, jednak dla całej ludzkości są ostatnią nadzieją na przetrwanie.

 

Igrzyska śmierci i Zagubieni w jednym cyklu powieściowym, na podstawie którego powstał popularny serial.

Za produkcję wersji telewizyjnej (w USA pokazywany jest już drugi sezon serialu) odpowiada ekipa stojąca za sukcesem Pamiętników wampirów i Plotkary.

Tym razem cieszyć się mogą, i oczywiście wypatrywać listonosza następujące osoby:

  • Klaudyna G. z Warszawy
  • Marta U. z Łodzi
  • Monika F. z Giżycka

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody zostaną, w ciągu tygodnia od daty ogłoszenia wyników na stronach portalu Gildia.pl, wysłane na podane w mailach adresy pocztowe.

Do laureatów zostały już wysłane maile zwrotne z informacją o zwycięstwie oraz w celu wyeliminowania ewentualnego zdublowania inicjałów w jednej miejscowości.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Regulamin konkursu znajduje się na tej stronie.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Zadaniem konkursowym było odpowiedzenie na pytanie:

Co łączy bohaterów Misji 100 uczestniczących w misji na Ziemię?

----------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy również do odwiedzenia stron sponsorów nagród w konkursie:blog comments powered by Disqus