Konkurs: "Starter"


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 17 kwietnia 2015 do 2 maja 2015

Dziękujemy serdecznie za udział w  konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i wydawnictwo Albatros
z okazji premiery powieści Starter Lissy Price.

Konkurs trwał od 17 kwietnia do 2 maja 2015 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać tę odpowiedź do nas.

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowej odpowiedzi.

Nagrodami w konkursie są 2 egzemplarze powieści Starter Lissy Price, które zostały ufundowane dla czytelników Gildii przez wydawnictwo Albatros.

O książce:

Bestsellerowy debiut Lissy Price opublikowany w blisko trzydziestu krajach świata.

Świat jaki znała przeminął bezpowrotnie. Callie straciła swoich rodziców, kiedy wojna bakteriologiczna zmiotła z powierzchni ziemi wszystkich pomiędzy dwudziestym a sześćdziesiątym rokiem życia. Ona jej siedmioletni chory brat, Tyler, oraz ich przyjaciel Michael, jak wszystkie pozbawione praw dzieci ulicy mieszkają w pustostanach, głodują, ukrywają się przed policją, by nie trafić do koszmarnych zakładów dla nieletnich. Walczą ze renegatami, którzy byliby w stanie zabić ich choćby dla ciastka. 

Jedyną nadzieją Callie jest Prime Destinations, niepokojące miejsce w Beverly Hills, rządzone przez tajemniczą postać znaną jako Starzec, który wypożycza ciała nastolatków Enderom – seniorom, którzy chcą być znowu młodzi. Callie wie, że pieniądze pozwolą jej, Tylerowi i Michaelowi przeżyć, więc decyduje się zostać dawcą. Ale neurochip, który został umieszczony w jej głowie ulega awarii i Callie budzi się w ciele i życiu Helen – kobiety, która wypożyczyła jej ciało. Mieszka w jej domu, jeździ jej samochodami i umawia się z wnukiem senatora. Wszystko wygląda jak w bajce, dopóki Callie nie odkrywa, że Helen ma znacznie poważniejsze zamiary niż imprezowanie – a plany Prime Destinations są o wiele bardziej przerażające niż Callie jest w stanie sobie wyobrazić...

Miejsce i czas akcji:

Los Angeles po wojnie bakteriologicznej, którą przeżyli dzięki szczepieniom jedynie Enderzy, ludzie w wieku od kilkudziesięciu do nawet dwustu lat, oraz Starterzy, czyli dzieci i młodzież, bo dla średniej generacji, bardziej odpornej, zabrakło szczepionki.

Po przeczytaniu wszystkich kilkuset maili nasza Redakcyjna Sierotka nagrodziła:

  • Emilię G. z Chwaszczyny
  • Katarzynę K. z Ostaszewa

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody zostaną, w ciągu tygodnia od daty ogłoszenia wyników na stronach portalu Gildia.pl, wysłane na podane w mailach adresy pocztowe.

Do laureatek zostały już wysłane maile zwrotne z informacją o zwycięstwie oraz w celu wyeliminowania ewentualnego zdublowania inicjałów w jednej miejscowości.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Regulamin konkursu znajduje się na tej stronie.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Zadaniem konkursowym było odpowiedzenie na pytanie:

W jakim celu Helena wynajmuje ciało Callie?

----------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy również do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie:blog comments powered by Disqus