Konkurs: "Zapisane na skórze"


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 10 grudnia 2015 do 26 grudnia 2015

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i wydawnictwo Media Rodzina
z okazji ukazania się w sprzedaży powieści Dominika Dana pt. Zapisane na skórze.

Konkurs trwał od 10 do 26 grudnia 2015 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać tę odpowiedź do nas.

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowej odpowiedzi.

Nagrodami w konkursie są 3 egzemplarze powieści Dominika Dana pt. Zapisane na skórze, które zostały ufundowane dla czytelników Gildii przez wydawnictwo Media Rodzina.

O książce:

Trzecie spotkanie polskich czytelników z policjantem Krauzem i jego współpracownikami. Umiera żona jednego z detektywów, wkrótce pojawia się w jego domu dawno nie widzialny syn, a wraz z nim problemy. Detektywi Krauz i Chose obiecują ojcu, że przypilnują młodego człowieka, nie domyślają się jednak, w co jest on wplątany. Tymczasem trwają prace nad okolicznościami śmierci wysokiego urzędnika państwowego. Światło dzienne może ujrzeć przerażająca tajemnica sprzed lat.

Domink Dan, rocznik 1955, od ponad dwudziestu pięciu lat zajmuje się śledzeniem zbrodni. Bezpośrednie kontakty z mordercami, bandytami, porywaczami i innym "lepszym towarzystwem" umożliwiły mu zrozumienie niepisanych praw półświatka. Czerpiąc ze swych bogatych doświadczeń, opisuje przerażające, autentyczne historie kryminalne z Richardem Krauzem w roli głównej.

Nasza Redakcyjna Sierotka wyłoniła w błyskawicznym tempie laureatów, do których trafią nagrody. Są nimi:

  • Monika A. z Tarnowa
  • Jolanta H. z Sopotu
  • Radosław Ś. ze Skarżyska-Kamiennej

Nagrody zostaną, w ciągu tygodnia od daty ogłoszenia wyników na stronach portalu Gildia.pl, wysłane na podane w mailach adresy pocztowe.

Do laureatów zostały już wysłane maile zwrotne z informacją o zwycięstwie oraz w celu wyeliminowania ewentualnego zdublowania inicjałów w jednej miejscowości.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Regulamin konkursu znajduje się na tej stronie.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Zadaniem konkursowym było odpowiedzenie na pytanie:

Zapisane na skórze to trzeci tom z serii kryminałów z Richardem Krauzem. Jakie tytuły noszą poprzednie dwie książki?

----------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy również do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie:blog comments powered by Disqus