Konkurs: "Koszmar Alicji w Krainie Czarów"


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 29 czerwca 2016 do 15 lipca 2016

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i wydawnictwo Decomade
z okazji ukazania się kolorowanki dla dorosłych osadzonej w świecie Alicji z Krainy Czarów.

Konkurs trwał od 29 czerwca do 15 lipca 2016 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należy prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać tę odpowiedź do nas.

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowej odpowiedzi.

Nagrodami w konkursie są trzy egzemplarze kolorowanki Koszmar Alicji w Krainie Czarów plus specjalny zestaw kredek, które zostały ufundowane dla czytelników Gildii przez wydawnictwo Decomade.

O książce:

Kolorowanka TYLKO dla dorosłych

Kilka lat po wydarzeniach Alicji W Krainie Czarów i Po drugiej stronie lustra Alicja ponownie trafia do Krainy Czarów, by ocalić świat grających kart i gadających zwierząt przed coraz bardziej szaloną Królową Kier. Jednak nie wszystko jest takie, jakim się zdaje w tym wiecznie zmieniającym się świecie snów i marzeń. Okazuje się, że Alicja sama musi walczyć, bo to właśnie ona potrzebuje ratunku i wyzwolenia z koszmaru, który opanowuje całą krainę.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co by było, gdyby Alicja nie sięgnęła po butelkę z napisem "wypij mnie"? Albo gdyby nie wstąpiła do Kapelusznika, Marcowego Zajączka i Susła na herbatę? Teraz możesz się dowiedzieć i – co więcej – wziąć w tym udział!

Koszmar Alicji w Krainie Czarów powstał jako dodatek do książki Johnathana Greena Alice’s Nightmare in Wonderland Choose Your Path Adventure Book. Grafiki wykreował Kev Crossley, autor ilustracji do komiksów i poradników RPG (2000AD, KISS 4K and Warhammer 40,000). Jednak to OD CIEBIE zależy jak ostatecznie będzie wyglądał fantastyczny świat stworzony przez tych dwóch artystów.

Czy jesteś gotowy, aby wskoczyć wraz z Johnatanem Greenem i Kevem Crosleyem do Króliczej Nory?

Po przejrzeniu niema 300 nadesłanych maili nasza Redakcyjna Sierotka nagrodziła:

  • Magdalenę M. z Warszawy
  • Agnieszkę G. z Łodzi
  • Michała S. z Łodzi

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody zostaną, w ciągu tygodnia od daty ogłoszenia wyników na stronach portalu Gildia.pl, wysłane na podane w mailach adresy pocztowe.

Do laureatów zostały już wysłane maile zwrotne z informacją o zwycięstwie oraz w celu wyeliminowania ewentualnego zdublowania inicjałów w jednej miejscowości.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Regulamin konkursu znajduje się na tej stronie.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Zadanie konkursowe:

Podaj przynajmniej trzy inne tytuły kolorowanek z oferty wydawnictwa Decomade, które nawiązują do literackich lub filmowych pierwowzorów.

----------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy również do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie:blog comments powered by Disqus