Konkurs: "Stół króla Salomona"


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 23 marca 2016 do 7 kwietnia 2016

Dziekujemy serdecznie za udział w konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i wydawnictwo Rebis
z okazji ukazania się powieści Luisa Montero Manglano pt. Stół króla Salomona.

Konkurs trwał od 23 marca do 7 kwietnia 2016 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać je do nas.

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowych odpowiedzi.

Nagrodami w konkursie są 3 egzemplarze powieści Luisa Montero Manglano pt. Stół króla Salomona, które zostały ufundowane dla czytelników Gildii przez wydawnictwo Rebis.

O książce:

Pełna inteligentnego humoru i zagadek powieść, w której śmierć i niebezpieczeństwo czają się na uliczkach współczesnych miast i w podziemiach średniowiecznych zamków.

Tirso Alfaro, doktorant na wydziale historii sztuki, podczas praktyki w muzeum w Canterbury jest świadkiem kradzieży zabytkowej pateny. Po powrocie do Madrytu odpowiada na enigmatyczną ofertę pracy i bierze udział w osobliwym procesie rekrutacji, nawet nie podejrzewając, że na próbę wystawia go tajna organizacja – Narodowy Korpus Poszukiwaczy, którego celem jest odzyskiwanie cennych dzieł sztuki należących do dziedzictwa Hiszpanii. Wkrótce Tirso włączy się do szaleńczej pogoni za mitycznym Stołem Salomona, który wedle legend może przynieść tylko nieszczęście. Tym samym zostanie wciągnięty w oszałamiającą spiralę niebezpieczeństw, zdrady i śmierci.

Po przebiciu się przez kolejne setki maili (dziękujemy za nie bardzo!) nasza Redakcyjna Sierotka wyłoniła zwycięców:

  • Magdę F. z Warszawy
  • Piotra C. z Łodzi
  • Jacka O. z Lęborka

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody zostaną, w ciągu tygodnia od daty ogłoszenia wyników na stronach portalu Gildia.pl, wysłane na podane w mailach adresy pocztowe.

Do laureatów zostały już wysłane maile zwrotne z informacją o zwycięstwie oraz w celu wyeliminowania ewentualnego zdublowania inicjałów w jednej miejscowości.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Regulamin konkursu znajduje się na tej stronie.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Pytanie konkursowe:

Rzeźby jakich zwierząt wspierały tron króla Salomona?
(odpowiedź znajduje się w opublikowanym u nas fragmencie powieści)

----------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy również do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie:blog comments powered by Disqus