Konkurs: opowiadania Terry'ego Pratchetta


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 5 grudnia 2016 do 20 grudnia 2016

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i wydawnictwo Rebis
z okazji ukazania się kolejnego tomu opowiadań Terry'ego Pratchetta pt. Odkurzacz czarownicy.

Konkurs trwał od 5 do 20 grudnia 2016 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać tę odpowiedź do nas.

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowej odpowiedzi.

Nagrodami w konkursie są dwa komplety składające się z książek Terry'ego Pratchetta Smoki na zamku Ukruszon i Odkurzacz czarownicy, ufundowane dla czytelników Gildii przez wydawnictwo Rebis.

Smoki na zamku Ukruszon

Książka dla dzieci małych i dużych, od lat 6 do 106!

Smoki na zamku Ukruszon to zbiór wczesnych opowiadań Pratchetta - idealnych dla najmłodszych czytelników oraz prawdziwa gratka dla starszych miłośników twórczości Pratchetta.

Kolosalne poczucie humoru oraz wachlarz postaci są, jak to zwykle u tego autora, imponujące . Jak sam mówi: „Wystąpią w nich smoki i czarodzieje, radcy i burmistrzowie, żądny przygód żółw i potwór z jeziora, a także rozliczne spiczaste kapelusze oraz mniej liczne magiczne zaklęcia (z których tylko garstka działa tak, jak powinny)”.

Całość okraszona jest bardzo zabawnymi ilustracjami.

Odkurzacz czarownicy

Kolejny, po Smokach na zamku Ukruszon, zbiór wczesnych opowiadań Terry’ego Pratchetta, pełnych oszustów, czarodziejów, piratów i wielu innych zabawnych postaci.

Czy wierzycie w magię? Wyobrażacie sobie, jak mogłaby wyglądać wojna między czarodziejami? A ekscytująca podróż sterowcem? Albo łodzią podwodną? A może chcielibyście wiedzieć, kto był "najszybszą pałką policyjną" na Dzikim Zachodzie? Jeśli tak, to niniejsze opowiadania są właśnie dla was. Poza tym, o czym właśnie wspomniałem, znajdziecie w nich i czarownicę latającą na odkurzaczu, i mówiące, ruchome pomniki, i zbuntowaną mrówkę! 

Cytat pochodzi ze wstępu Terry'ego Pratchetta

Po otrząśniećiu się z przerwy świąteczno-noworocznej nasza Redakcyjna Sierotka przeczytała wszystkie nadesłane maile z odpowiedziami i nagrodziła:

  • Agnieszkę W. z Warszawy
  • Jarka L. z Łodzi

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody zostaną, w ciągu tygodnia od daty ogłoszenia wyników na stronach portalu Gildia.pl, wysłane na podane w mailach adresy pocztowe.

Do laureatów zostały już wysłane maile zwrotne z informacją o zwycięstwie oraz w celu wyeliminowania ewentualnego zdublowania inicjałów w jednej miejscowości. PROSZĘ SPRAWDZAĆ KATALOG ZE SPAMEM!

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Regulamin konkursu znajduje się na tej stronie.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Zadanie konkursowe:

Ile części liczy seria książek, z której najbardziej jest znany Terry Pratchett?

----------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy również do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie:blog comments powered by Disqus