Konkurs: "Bank Violettkafer. Dział Depozytów Nadzwyczajnych"


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 6 czerwca 2017 do 20 czerwca 2017

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i wydawnictwo Nocturn
z okazji ukazania się powieści Bartłomieja Juchy pt. Bank Violettkafer. Dział depozytów nadzwyczajnych.

Konkurs trwał od 6 do 20 czerwca 2017 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należy prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać odpowiedź do nas.

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowej odpowiedzi.

Nagrodami w konkursie są trzy egzemplarze powieści Bartłomieja Juchy pt. Bank Violettkafer. Dział depozytów nadzwyczajnych.

O książce:

Wacław Willwood lubił swoje proste, ułożone życie zwykłego urzędnika bankowego i nie planował żadnych zmian. Wbrew swojej woli został jednak mianowany dyrektorem zagadkowego i dawno zamkniętego banku depozytowego położonego na odludziu. Ukryty w cieniu małopolskich wzgórz budynek skrywa w sobie wiele tajemnic i jest zamieszkany przez niezwykłych lokatorów. ponowne otwarcie placówki nie wszystkim się spodoba. Willwood będzie musiał wyruszyć w podróż do zapomnianych krain, by uratować życie i wypełnić powierzone mu zadanie, a to, co zobaczy, wystawi jego racjonalizm na ciężką próbę.

Po sprawdzeniu wszystkich nadesłanych odpowiedzi nasza Redakcyjna Sierotka wyłoniła zwycięzców, do których trafią egzemplarze książki. Są nimi:

  • Agata J. z Nowa Wieś Kolonia
  • Marcin H. z Jaworzna
  • Karolina U. z Międzyrzecza Górnego

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody zostaną, w ciągu tygodnia od daty ogłoszenia wyników na stronach portalu Gildia.pl, wysłane na podane w mailach adresy pocztowe.

Do laureatów zostały już wysłane maile zwrotne z informacją o zwycięstwie oraz w celu wyeliminowania ewentualnego zdublowania inicjałów w jednej miejscowości.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Regulamin konkursu znajduje się na tej stronie.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Zadaniem konkursowym było:

Podaj przynajmniej trzy inne powieści z gatunku science-fiction/fantasy, w których charakterystycznym elementem jest bank.

----------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy również do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie:blog comments powered by Disqus