Fantazyjnie do Kyralii


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: materiały prasowe

Czas trwania konkursu: od 13 września 2010 do 13 października 2010

ForumCanavan.pl - pierwsze oficjalne forum zrzeszające fanów Trudi Canavan - ogłasza konkurs „Fantazyjnie do Kyralii” czyli „dlaczego chcę poznać świat kyraliańskich magów”. Nagrody w konkursie ufundowało Wydawnictwo Galeria Książki - są to książki należące do Trylogii Czarnego Maga.

Czas trwania konkursu: 13 września - 13 października

„Fantazyjnie do Kyralii” - Dlaczego chcę poznać świat kyraliańskich magów

Jesteście twórczy? Świat magii nie jest Wam obcy? Chcecie zaznajomić się magami z Kyralii?
Zapraszamy do udziału!
Nagrodą w konkursie jest bestsellerowa Trylogia Czarnego Maga autorstwa australijskiej autorki fantasy - Trudi Canavan.

Konkurs skierowany jest głównie do osób, które fascynują magia i fantasy, a które jeszcze nie miały okazji zapoznać się z treścią Trylogii Czarnego Maga. Oczekujemy prac wykonanych w technice dowolnej (limeryk, poemat, tekst epicki, grafika, zdjęcie, film, utwór muzyczny, kolaż i inne), które miałyby nas przekonać, że to właśnie dana osoba powinna otrzymać książki.

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Po pierwsze, wymagana jest bogata wyobraźnia i pomysłowość. Po drugie, trzeba zarejestrować się na ForumCanavan.pl i przesłać pracę konkursową wraz ze swoją nazwą użytkownika na adres mailowy: konkurs@forumcanavan.pl z dopiskiem „Fantazyjnie do Kyralii”. Na prace czekamy do 13 października 2010 roku. Wyniki konkursu ogłosimy 20 października na ForumCanavan.pl. Najlepsze z prac opublikujemy na naszym forum.

Regulamin konkursu znajduje się na ForumCanavan.pl.blog comments powered by Disqus