Literacki konkurs Halloweenowy!


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Bartosz Czartoryski

Czas trwania konkursu: od 31 października 2009 do 6 grudnia 2009

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w literackim konkursie halloweenowym na najlepszą miniaturę grozy!

Stephen King wyrzucił swoją pierwszą powieść do kosza, Howard Philips Lovecraft za życia nigdy nie trafił do szerszej publiczności, a Ty ze swoją prozą możesz od razu zostać zauważony przez tysiące czytelników odwiedzających naszą stronę!

Jeśli nie jest to Twój literacki debiut, też masz szansę zaistnieć na jednym z największych portali kulturalnych w Polsce!

Weź udział w naszym halloweenowym konkursie na najlepszą opowieść grozy, wygraj świetne książki i zobacz swoją historię na naszych łamach!

Wszystko co musisz zrobić, to przelać swoje makabryczne fantazje na papier, wysłać na ten adres i czekać na ogłoszenie wyników.

Co więcej, specjalnie na tę okazję, Łukasz Śmigiel, Kazimierz Kyrcz Jr, Łukasz Orbitowski, Robert Cichowlas i Krzysztof Dąbrowski napiszą dla nas swoje własne miniatury grozy!

Warunki?

Twoje opowiadanie nie może być dłuższe niż osiem tysięcy znaków.

I to wszystko, jednym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Co możesz wygrać?

Pakiet książek, między innymi Twarze Szatana, Szepty Zmarłych, Nasienie Zła i wiele innych! No i najważniejsze: Twoja miniatura grozy zostanie opublikowana w portalu Gildia.pl!

Termin nadsyłania odpowiedzi upływa wraz z szóstym dniem grudnia.

Pióra w dłoń!

A oto wyniki konkursu!

Do każdej nadesłanej pracy proszę dołączyć oświadczenie o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu (zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych)."blog comments powered by Disqus