Konkurs: "Wejdź im w słowo!"


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: materiały prasowe

Czas trwania konkursu: od 31 lipca 2011 do 7 sierpnia 2011

Pisujesz od czasu do czasu a może piszesz namiętnie i bez przerwy? Chcesz pokazać światu swój niepowtarzalny styl? Nie boisz się zmierzyć z talentem Kazimierza Kyrcza Juniora i Dawida Kaina?

Zapraszamy do udziału w konkursie "Wejdź im w słowo!".

Zasady są proste:

obejrzyj film promocyjny książki Chory, chorszy, trup (prezentujemy poniżej) i napisz krótkie (max. 2160 znaków) opowiadanie inspirowane postacią "Tajemniczego Mężczyzny z Teczką", nawiązujące stylistycznie do gatunku Bizarro Fiction i opowiadań grozy. Następnie zarejestruj się na vortalu fukang.pl i prześlij je w postaci pliku tekstowego na adres wydawnictwo@fukang.pl, równocześnie podając w treści e-maila swojego nicka.

Aby "ułatwić" Ci zadanie, nasi autorzy napisali pierwsze i ostatnie zdanie, które muszą się znaleźć w opowiadaniu:

  • na początku: "Teczka kurczowo trzymała się dłoni mężczyzny, ze wszystkich sił starając się, by nie zostać porzuconą" (autor: Kazimierz Kyrcz Jr)
  • na końcu: "Tak oto podążali naprzód, Tajemniczy Mężczyzna i jego nie mniej tajemnicza teczka, ze świadomością, że to, co się wydarzyło, nie było wcale dziwniejsze niż to, co się dopiero wydarzy, bo przecież ci, którzy są tajemniczy, sami też coraz więcej tajemnic do siebie przyciągają" (autor: Dawid Kain)

Reszta należy do Ciebie! Wejdź im w słowo, pokaż, że jesteś najlepszy/a, zawstydź ich, zaszokuj, rozśmiesz - wszystko zależy tylko i wyłącznie od Twojej kreatywności.

Trzy najlepsze prace zostaną opublikowane na vortalu fukang.pl. Na laureatów czekają również dodatkowe nagrody ufundowane przez Wydawnictwo Fu Kang.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie konkursu - na Wasze prace czekamy do 7 sierpnia br.

Wydawnictwo Fu Kangblog comments powered by Disqus