Zajdel - Nagroda Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla


statuetkaNagroda im. Janusza A. Zajdla jest coroczną nagrodą w dziedzinie fantastyki, przyznawaną przez miłośników fantastyki autorom najlepszych polskich utworów literackich. Nagroda przyznawana jest w dwóch kategoriach: powieści i opowiadania.

Każdy czytelnik fantastyki może wybrać od jednego do pięciu utworów w każdej kategorii, wydanych w poprzednim roku kalendarzowym. Po pięć utworów, które zbiorą najwięcej głosów, znajdzie się na liście nominacji do Nagrody. Spośród nich uczestnicy POLCONu, czyli Ogólnopolskiego Konwentu Miłośników Fantastyki, dokonają wyboru Laureatów.

Aby wziąć udział w głosowaniu nie muszisz na POLCON przyjeżdżać – wystarczy wykupić akredytację wspierającą. Więcej informacji o POLCONach i rodzajach akredytacji znajdziecie na stronie http://polcon.fandom.art.pl

Listę wybranych utworów należy nadesłać do 15 czerwca pocztą elektroniczną na adres zajdel@fandom.art.pl lub pocztą tradycyjną na adres korespondencyjny Związek Stowarzyszeń Fandom Polski, ul. Zamieniecka 46/25, 04-158 Warszawa.


blog comments powered by Disqus