Nowe książki z Warhammera 40k

21 czerwca 2016

W zeszłym tygodniu ukazały się dwie nowe powieści ze świata Warhammer 40000. Są to wydane nakładem Copernicus Corporation Czyste srebro oraz Wilcze ostrza.

Dan Abnett - Warhammer 40,000: Duchy Gaunta - Czyste srebro

Na bitewnych polach Głównej Aexe oddziały Gwardii Imperialnej zwarły się w śmiertelnym klinczu z mrocznymi siłami Chaosu. Komisarz Ibram Gaunt ze swoim regimentem - Pierwszym i Jedynym z Tanith - zostaje bezmyślnie wrzucony w piekło okopowych walk, gdzie życie od śmierci oddziela jedynie nawała artyleryjska. Jedyną szansą Gaunta i jego lekko uzbrojonych zwiadowców jest zgłoszenie się na misję, której nikt nie śmiał się podjąć! 

 

 

 

William King - Warhammer 40,000: Kosmiczny Wilk #4 - Wilcze Ostrza

W mrocznych wiekach dalekiej przyszłości istnieje tylko wojna! 

Starożytny Dom Nawigatorów Belizariuszy od dawna był związany sojuszem z Kosmicznymi Wilkami. W zamian za nawigację przez niebezpieczną Osnowę, Kosmiczne Wilki oferowały honorową gwardię elitarnych wojowników – Wilczych Ostrzy do ochrony Domu. 

Ragnar rozpoczynając wypełnianie swoich obowiązków na starożytnej planecie Terra, szybko zostaje uwikłany w skrytobójczą intrygę, której korzenie sięgają głębin Imperium. Nienawykły do machinacji politycznych, musi zwrócić się ku furii Wilków, jeśli ma uratować szlachecką dynastię i odzyskać swój honor. 

blog comments powered by Disqus