"Warcraft" od Insignis

19 stycznia 2017

Wydawnictwo Insignis poinformowało, że wyda kolejną książkę Christie Golden, której akcja osadzona jest w świecie Warcrafta:Narodziny Hordy. Data premiery ksiażki nie jest jeszcze jednak znana.

Z anglojęzycznego opisu:

Chociaż młody wódz Thrall zakończył działanie klątwy demonów, która uwolniła dręczącą jego lud od pokoleń zarazę, orki nadal zmagają się z grzechami swojej krwawej przeszłości. Jako Horda mają na swoim koncie wiele wyniszczających wojen przeciwko ich odwiecznemu wrogowi - Sojuszowi. A przez to gniew i żądza krwi, która napędzała w orkach chęć zniszczenia wszystkeigo na ich drodze, o mało nie pochłonęła ich samych.

Dawno temu, w idyllicznym świece Dreanoru, szlachetne orcze klany żyły w relatywnym pokoju ze swoimi mało znanymi sąsiadami, draenei. Ale zbrodniczy agenci Płomiennego Legionu mieli inne plany dla obu niepodejrzewającego niczego nacji. Pan demonów Kil'jaeden rozpoczął łańcuch mrocznych wydarzeń, które mają zaowocować nie tylko wytępieniem draenei, ale też zmianą klanów orków w jednolity, niepowtrzymany taran nienawiści i zniszczenia.

blog comments powered by Disqus