39 wskazówek

39 wskazówek to seria dziesięciu książek przepełnionych akcją i humorem. Szkic oraz fabuła cyklu zostały nakreślone przez Ricka Riordana, który jest autorem pierwszego tomu.

39 wskazówek to jednak nie tylko doskonała książkowa przygoda, ale również gra on-line, która pozwoli każdemu uczestnikowi stać się członkiem rodziny Cahillów i rywalizować o wspaniałe nagrody.

Co byś zrobił, gdyby nagle okazało się, że twoja rodzina jest jedną z najbardziej wpływowych w dziejach ludzkości? A gdyby powiedziano ci, że źródło jej potęgi zostało ukryte w postaci 39 wskazówek w różnych zakątkach świata? Gdybyś stanął przed wyborem: wziąć milion dolarów i odejść lub otrzymać pierwszą wskazówkę, jaka byłaby twoja decyzja? Amy i Dan Cahill bez wahania wybrali wskazówkę, rozpoczynając tym samym bardzo niebezpieczny wyścig.

Strona www

Do każdej książki z serii 39 wskazówek dołączony będzie indywidualny kod-zdrapka. Jego wprowadzenie we wskazane pole na dedykowanej stronie internetowej umożliwi czytelnikowi dalszą zabawę. Premiera każdego tomu będzie połączona z grami i konkursami. Uczestnicy zabawy będą mieli szansę na zdobycie gadżetów z logo serii: kubków, czapeczek oraz plecaków, a co trzecią książkę – przenośnej konsoli Sony PS Vita lub zamiennie netbooka o zbliżonej wartości.

Po premierze ostatniego tomu wśród osób, które odnajdą wszystkie 39 wskazówek, wydawca wylosuje zwycięzcę nagrody głównej – laptopa o wartości 3500 zł.

39 Clues:

  1. Maze Of Bones (2008) autor: Rick Riordan
  2. One False Note (2008) autor: Gordon Korman
  3. The Sword Thief (2009) autor: Peter Lerangis
  4. Beyond the Grave (2009) autor: Jude Watson
  5. The Black Circle (2009) autor: Patrick Carman
  6. In Too Deep (2009) autor: Jude Watson
  7. The Viper's Nest (2010) autor: Peter Lerangis
  8. The Emperor's Code (2010) autor: Gordon Korman
  9. Storm Warning (2010) autor: Linda Sue Park
  10. Into The Gauntlet (2010) autor: Margaret Peterson Haddixblog comments powered by Disqus