Wampiry Hollywoodu #1 - Zabawna, krwawa i sexy...

patronat gildii
okładka
Autor: Adrienne Barbeau, Michael Scott

Telewizyjna gwiazda Adrienne Barbeau i autor bestsellerów Michael Scott połączyli siły aby stworzyć seksowną, wyborną, inteligentną powieść pełną Hollywoodzkiego przepychu, garderobianych sekretów i krwistego realizmu.

Hollywood: trzy morderstwa w przeciągu 2 tygodni, wszystkie dotyczą wielkich gwiazd.

Seryjny morderca pracuje według schematu, eliminując ofiary z listy gwiazd, które są powiązane z Ovsanną Moore.

Moore to szefowa Studia Filmowego. Jest także.....500-letnią wampirzycą .....ale to przecież Hollywood i nikt nie zawraca sobie głowy wiekiem. Detektyw Peter King wie bardzo dużo o Mieście Aniołów, ale z pewnością nie ma pojęcia, że istotni notable tego miasta właśnie formują wampirze siatkę. Nie wie również, że tajemnicza i uwodzicielska Ovsanna jest szefem tej sekretnej organizacji.

Moore i King mimo, że stoją po dwóch różnych stronach barykady zwierają szyki by schwytać seryjnego mordercę, którego tabloidy ochrzciły mianem "celebrytowego rzeźnika".

Kiedy wampirzyca i policjant zauważają diabelski związek między nimi, w niebo wzlatują iskry, a razem z nimi stwory nocy....

*  *  *

"Zabawna, krwawa i seksy - a to wszystko tylko w pierwszym rozdziale. Gdybym wiedział, że ona umie tak pisać, utknąłbym przy jej literaturze na dłużej".

John Carpenter, Hollywoodzki reżyser "Halloween", "Mgły" i "Coś".

"Aktorka i bestsellerowi pisarz stworzyli powieść o wampirach, które schwytali w ciemnym i wciągającym świecie fantasy"

"Publisher Weekly"

Adrienne Barbeau jest obecna z świecie aktorskim od 40 lat. Fani znają ją z Mgły, Creepshow i Ucieczki z Nowego Yorku. Była nominowana do nagrody Tony za stworzenie roli Rizzo w Grease i występowała w słynnym tasiemcu Maude. Jest też autorką bestsellerowego pamiętnika There Are Worse Things I Could Do.

Więcej o niej na www.abarbeau.com.

Michael Scott jest jednym z najbardziej znanych i płodnych Irlandzkich pisarzy. Do tej pory napisał ponad 100 książek przełożonych na ponad 20 języków i opublikowanych w 37 krajach.

Wydawnictwo: Rebis
Miejsce wydania: Poznań
Wydanie polskie: 8/2010
Tytuł oryginalny: Vampyres of Hollywood
Rok wydania oryginału: 2008
Liczba stron: 342
Oprawa: miękka
ISBN-13: 978-83-7510-464-6
Wydanie: I
Cena z okładki: 29,90 zł


blog comments powered by Disqus