Makabryczne Memuary Mocarnej McMężnej

patronat gildii
okładka
Autor: Ahmet Emuukha Rodan Zappa

"Strzeżcie się! Tylko McMężnie nieustraszeni mogą czytać z kart tych makabrycznych memuarów. Minerwa McMężna jest jedenastoletnią makabrobójczynią. Od tysięcy pokoleń jej ród polował i zabijał monstra. Teraz jednak maszkary biorą odwet. Straszliwy Zarmaglorg, władca zła we własnej osobie, porwał ojca Minerwy. Dziewczynka, wraz z młodszym bratem Maksem, musi wyruszyć mu na ratunek. Uzbrojeni są tylko w makabropedię - żyjącą księgę, która zawiera wszystkie sekrety każdej krwiożerczej bestii znanej rodzajowi ludzkiemu..."

Ale nie obawiaj się, bo wraz z tą książką dostajesz do ręki potężną broń, która pozwoli Ci zwyciężyć wszystkie krwiożercze bestie. Dzięki antymonstralnym recepturom ochronnym Pani Makabropedii, nie straszne Ci będą żarłoczne Pożery, złodziejskie Srokodyliony czy szkaradne Ssawoszczety. Poznaj przygody rodziny McMężnych i przekonaj się, że Ty także możesz pokonać potwory.

Wykaż się odwagą, sięgnij po makabryczną historię, spisaną w tych memuarach przez Minerwę McMężną, a poznasz sposoby walki z najbardziej przerażającymi szkaradami.

Minerwa wraz z bratem Maksem niespodziewanie odkrywają, że ich rodzina od pokoleń para się makabrobójstwem, chroniąc świat przed wszelkiej maści maszkarami. Kiedy ich ojciec, Manfred, zostaje porwany przez władcę zła, okrutnego Zarmaglogra, natychmiast ruszają mu na ratunek. W wyprawie towarzyszy rodzeństwu Pani Makabropedia - mówiąca, czarodziejska księga, na której stronicach spisane są sekrety straszliwych straszydeł - oraz zrzędliwy kojot, tajemniczy Pan Demonium.

Wydawnictwo: Red Horse
Miejsce wydania: Lublin
Wydanie polskie: 11/2007
Tytuł oryginalny: Monstrous
Liczba stron: 320
Format: 125x195 mm
Oprawa: twarda
ISBN-13: 978-83-60504-15-4
Wydanie: I
Cena z okładki: 34.99


blog comments powered by Disqus