Dziedzictwo Mroku #1 - Dziedzictwo Mroku

patronat gildii
okładka
Autor: Bree Despain
Tłumaczenie: Agnieszka Fulińska

Grace Divine, córka miejscowego pastora, zawsze wiedziała, że tej nocy, kiedy znikł Daniel Kalbi, wydarzyło się coś strasznego. Tamtej nocy przed domem znalazła swojego brata Jude'a nieprzytomnego i skąpanego we krwi. To, co się wówczas stało, miało pozostać straszliwą tajemnicą.

Wspomnienia, które jej rodzina starała się pogrzebać, powracają, kiedy Daniel zjawia się trzy lata później i zapisuje się do tej samej szkoły, do której chodzą Grace i Jude. Mimo że Grace obiecała bratu, że będzie się trzymać z dala od dawnego przyjaciela, jest zafascynowana jego niezwykłymi zdolnościami artystycznymi i dziwnym, głodnym błyskiem w oczach, a także uczy się spoglądać na świat z nowej perspektywy.

Im bardziej Grace zbliża się do Daniela, tym większe grozi jej niebezpieczeństwo, ponieważ gniew Jude'a prowadzi go do sojuszu ze starożytnym złem, które Daniel wyzwolił owej straszliwej nocy. Grace musi poznać prawdę o mrocznym sekrecie chłopaka... oraz odkryć lekarstwo, aby ocalić tych, których kocha. Może to jednak wymagać od niej ostatecznej ofiary - z własnej duszy.

Wydawnictwo: Galeria Książki
Miejsce wydania: Warszawa
Wydanie polskie: 11/2010
Tytuł oryginalny: The Dark Divine
Rok wydania oryginału: 2009
Format: 125x195 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 978-83-62170-05-0
Wydanie: I
Cena z okładki: 39,90 złblog comments powered by Disqus