Nekroskop #8 - Krwawe wojny

okładka
Autor: Brian Lumley

Naprzeciw siebie stanęły dwie monstrualne armie: legiony nieumarłych pod dowództwem Vormulaca Nieśpiącego z Turgosheim oraz Renegaci pod wodzą Gniewicy Zmartwychwstałej, panowie ostatniego wielkiego zamczyska Wampirów.Będzie się toczyć mściwa wojna o terytorium i ludzkie mięso! I oczywiście o krew ? słodką krew Cyganów ze Słonecznej Krainy. Albowiem krew to życie, a kiedy zagrożone jest życie lub ziemia wampirów, to wówczas zostaje im tylko jedno: walka do ostatniej kropli krwi!

Pomiędzy dwiema potęgami znaleźli się Nathan Koegh, Nekroskop, a także pracownicy wydziału E: Trask, Zek, Goodly oraz Chung. Ich misją jest niedopuszczenie do wampirzej inwazji na planetę Ziemia! Dwa różne światy łączy Brama, zaś Nekroskop dzierży do niej klucze. Tylko on może zamknąć Bramę i zakończyć karmazynową rzeź WOJEN KRWI! 

Ale przeszłość jest pełna tajemnic, a przyszłość zawsze bywa niepewna!

Kolejny tom epickiej sagi ?Świat Wampirów? autorstwa twórcy międzynarodowej, bestsellerowej serii NEKROSKOP. W świecie horroru, gdzie nie ma już żadnych granic jest już tylko Brian Lumley i to co nadchodzi wraz z nim ...

Wydawnictwo: vis-a-vis Etiuda
Wydanie polskie: 5/2005
Tytuł oryginalny: Vampire World: Bloodwars
Rok wydania oryginału: 1994
Liczba stron: 552
Format: 125x195 mm
Oprawa: miękka
ISBN: 83-89640-31-7
Wydanie: I
Cena z okładki: 36,80 zł


blog comments powered by Disqus