Nekroskop #13 - Obrońcy

okładka
Autor: Brian Lumley

Pełen turystów statek wycieczkowy stał się tymczasowym siedliskiem dla Lorda i Lady uciekających przed Wydziałem E i nowym Nekroskopem, Cutterem. Dla świata statek zaginął, zaś ci, co przeżyli napaść Wampyrów przestali być ludźmi ... Wampyry opuściły statek i ruszyły na dalszy podbój.

Korath, wampir, który przeniknął do umysłu Jake'a Cuttera postanowił przejąć kontrolę nad jego życiem. Jake ze wszystkich sił walczy o wolność. Jednak, żeby wygrać batalię, musi zaufać Benowi Traskowi.

Zkolei Trask, szef Wydziału E jest zdecydowany zabić Jake'a, jeśli odkryje, że faktycznie zagościł w nim intruz!

Założony przez trzeciego Wampyra, Lorda Szwarta, ogród z zarodnikami wydaje gorzki owoc. Tajemnicza śpiączka - wampirza plaga - powoli rozprzestrzenia się wśród mieszkańców Wielkiej Brytanii.

Przed agentami z Wydziału E stoi zbyt dużo zadań do wykonania. Muszą odnaleźć terrorystów grażających całej planecie nuklearną zagładą; muszą na zawsze zamknąć Bramę pomiędzy Ziemią a planetą Wampyrów, muszą odkryć lekarstwo na zarazę wywołaną zarodnikami, a przede wszystkim muszą wytropić i zlikwidować trójcę Wampyrów.

Nawet moce Harry'ego Keogha, pierwszego Nekroskopa, w połączeniu z najsilniejszymi agentami Wydziału E mogą okazać się niewystarczające, żeby pokonać potwory, które wprowadziły Ziemię na szlak wiodący do całkowitego unicestwienia.

Wydawnictwo: vis-a-vis Etiuda
Wydanie polskie: 3/2007
Tytuł oryginalny: Avengers: Necroscope
Rok wydania oryginału: 2001
Liczba stron: 480
Format: 125x195 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 978-83-89640-74-1
Wydanie: I
Cena z okładki: 36,80 zł


blog comments powered by Disqus