Dary Anioła #3 - Miasto szkła (wyd. II)

patronat gildii
okładka
Autor: Cassandra Clare
Tłumaczenie: Anna Reszka

W dwóch poprzednich tomach Miasto Kości i Miasto popiołów, poznaliśmy główną bohaterkę bestsellerowej serii Dary Anioła, Clary Fray - nastoletnią rudowłosą dziewczynę o skłonnościach do wpadania w tarapaty. Jej najlepszym i jedynym przyjacielem jest chłopak, matka jest roztrzepaną artystką, a miejscem rozrywki są ulice Manhattanu i nocne kluby. Tutaj tez Clary przeżywa szereg mrożących krew w żyłach przygód, zyskuje nowych przyjaciół i nie tylko...

W kolejnym tomie Miasto szkła, pośród chaosu wojny Nocni Łowcy będą musieli się zdecydować, czy podejmą walkę u boku wampirów, wilkołaków i innych Podziemnych... czy przeciwko nim. Również Jace i Clary muszą podjąć ważną decyzję: czy pozwolić sobie na zakazaną miłość?

Cassandra Clare nienawidzi pisać w domu, ponieważ rozpraszają ją telewizyjne reality show oraz jej dwa koty. Najchętniej pisze w kawiarniach i restauracjach. Lubi pracować w towarzystwie przyjaciół, którzy pilnują, by dotrzymała terminów. Jest fanką internetowych społeczności, ma swój profil na Facebooku i YouTube.

Wydawnictwo: Mag
Miejsce wydania: Warszawa
Wydanie polskie: 8/2013
Tytuł oryginalny: Mortal Instruments: City of Glass
Rok wydania oryginału: 2009
Liczba stron: 528
Format: 135x200 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 9788374803786
Wydanie: II
Cena z okładki: 39,00 zł


blog comments powered by Disqus