Love Story #3 - Gryź, mała, gryź

okładka
Autor: Christopher Moore
Tłumaczenie: Jacek Drewnowski

Gryź, mała, gryź to humorystyczna powieść o seksie w wielkim mieście, życiu po śmierci i problemach z mieszkaniem w San Francisco. Doskonała love story dla kobiet z charakterem i samców beta. Gryź, mała, gryź to najnowsza powieść bestsellerowego autora Najgłupszego anioła i światowego bestselleru Baranek, laureata QUILL BOOK AWARD 2005, kontynuacja wydanej w MAG-u powieści Ssij, mała, ssij.

Christopher Moore jest uważany przez krytyków za najwybitniejszego współczesnego satyryka amerykańskiego i stawiany w jednym szeregu z Kurtem Vonnegutem, Douglasem Adamsem i Jonathanem Swiftem. Jego książki okupują najważniejsze listy bestsellerów, a sam autor jest otoczony w Stanach Zjednoczonych podobnym kultem, jak Monty Python w Wielkiej Brytanii. Proza Moore'a to nie tylko rozrywka na najwyższym poziomie, ale także zabawne (i niezwykle celne) obserwacje i komentarze społeczne, obyczajowe, religijne oraz polityczne.

Christopher Moore jest autorem 9 powieści, z których w Polsce ukazały się Najgłupszy anioł, Brudna robota i Baranek - satyryczna opowieść o nieznanym okresie w życiu Jezusa, oraz Krwiopijcy i Ssij, mała, ssij - satyryczne i zabawne opowieści o wampirach i życiu po śmierci.

Wydawnictwo: Mag
Miejsce wydania: Warszawa
Wydanie polskie: 6/2010
Tytuł oryginalny: Love Story: Bite Me
Rok wydania oryginału: 2010
Liczba stron: 336
Format: 125x195 mm
Oprawa: twarda w obwolucie
ISBN-13: 978-83-7480-171-3
Wydanie: I
Cena z okładki: 39 zł


blog comments powered by Disqus