Przygoda Fargo #1 - Złoto Spartan

patronat gildii
okładka
Autor: Grant Blackwood, Clive Cussler

Nowa seria z nowymi bohaterami w niebezpiecznym wyścigu polegendarny skarb: od tropikalnych mórz, przez wygnańczą wyspę Napoleona, po ośnieżone przełęcze Alp.

Tysiące lat temu dwa antyczne mocarstwa wszczęły wojnę. Zwycięzca zagarnął bezcenny skarb, który wkrótce zaginął w mroku dziejów.

W 1800 roku podczas przeprawy przez Alpy Napoleon Bonaparte dokonał zdumiewającego odkrycia i oznaczył jego miejsce na zaszyfrowanej mapie. Lecz mapa Napoleona zniknęła, a pamięć o niej przeminęła jak triumfy Wielkiej Armii...

Aż do dziś.

Małżeństwo Sam i Remi Fargo, miłośnicy historii i poszukiwacze skarbów, znajdują na mokradłach w Maryland... niemieckiego U-Boota z czasów wojny. I coś, co może być kluczem do zaginionej mapy Napoleona. Co wciągnie ich w pojedynek z ogarniętym obsesją szaleńcem, dla którego starożytny skarb jest cenniejszy niż ludzkie życie...

Clive Cussler, jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych pisarzy świata, to barwna, wspaniała postać, legendarny nurek, żeglarz, poszukiwacz wraków zatopionych okrętów. Jest autorem światowych bestsellerów (Cyklop, Milczące morze, Meduza, Pościg) sprzedanych w ponad 130 milionach egzemplarzy, tłumaczonych na ponad 30 języków i publikowanych w 105 krajach.

Wydawnictwo: Amber
Miejsce wydania: Warszawa
Wydanie polskie: 1/2011
Tytuł oryginalny: Fargo Adventure: Spartan Gold
Rok wydania oryginału: 2009
Liczba stron: 344
Format: 150x210 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 9788324138692
Wydanie: I
Cena z okładki: 35,80 zł

Materiały związane z książką:


blog comments powered by Disqus