Z mroku

okładka
Autor: David Weber
Tłumaczenie: Jarosław Rybski

OBCY PODBILI ZIEMIĘ... I TO BYŁ POCZĄTEK ICH KŁOPOTÓW.

Kosmiczna Hegemonia istnieje od wieków świetlnych. Wartości, jakim hołduje, to pokój i wegetarianizm. Niechlubny wyjątek stanowią mięsożerni i wojowniczy Shongairi, którzy dla własnych mrocznych celów postanawiają skolonizować Ziemię. Poprzez precyzyjne uderzenia kinetyczne niszczą wszystkie światowe stolice i większe miasta. Ginie połowa ludzkości. Wśród tych, którzy przeżyli, jest sierżant Stephen Buchevsky odbywający służbę w Afganistanie i były marine Dave Dvorak wraz z rodziną. Obcy nie wiedzą, z kim zadarli...

* * *

"Porywająca książka... Weber, brawurowo oscylując między gwiezdnymi superokrętami i łodziami o niezawodnym napędzie wiosłowym, łączy polityczne meandry, starą i nową technologię oraz żywych, barwnych bohaterów w spójnej i fascynującej opowieści".

"Publishers Weekly"

* * *

David Weber to jedna z największych gwiazd światowej fantastyki, znany przede wszystkim z doskonałych cykli militarnej SF (Honor Harrington, Starfire, Schronienie). Aż dwadzieścia dwa tytuły jego autorstwa trafiły na listę bestsellerów "New York Timesa".

Wydawnictwo: Rebis
Miejsce wydania: Poznań
Wydanie polskie: 3/2013
Tytuł oryginalny: Out Of the Dark
Rok wydania oryginału: 2010
Liczba stron: 480
Format: 125x195 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 9788375106794
Wydanie: I
Cena z okładki: 34,90 zł

Materiały związane z książką:


blog comments powered by Disqus