Wilken #3 - Czas złego wilka

patronat gildii
okładka
Autor: Di Toft
Tłumaczenie: Jarosław Włodarczyk

Nat Carver i jego wierny przyjaciel, wilken Woody, dowiadują się, że ich śmiertelny wróg zwołuje bandę występnych wilkołaków. I to właśnie oni dwaj będą musieli go jakoś powstrzymać. Problemy ze zmiennokształtnością, które zaczyna mieć Nat, na pewno nie pomogą im w pokonaniu najstraszliwszych potworów, jakie kiedykolwiek chodziły po ziemi! Tymczasem nadchodzi czas decydującego starcia!

O poprzednich powieściach z cyklu "Wilken":

"Przygody te są tak wciągające i ciekawe, że od książki nie sposób się oderwać. Zwroty akcji następują niemal w każdym rozdziale. Nic i nikt nie jest tym, czym i kim się wydaje. No i jest tu wszystko: sensacja, kryminał, fantastyka, przemoc wśród młodzieży, zmiennokształtni, podejrzane eksperymenty rządu... Powieść może «wstrzelić» się w gusta czytelników o bardzo różnych upodobaniach".

Katarzyna Majgier, Junior.pl

"Wilken. Cyrk Półmroku to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom powieści, w których niebagatelną rolę odgrywają upiory i wampiry. Powieść zachwyca mroczną atmosferą, trzyma czytelnika w nieustannym napięciu oraz serwuje mu serię zupełnie nieprawdopodobnych zdarzeń".

Magdalena Galiczek, Granice.pl

"W większości przypadków druga część sagi jest słabsza od pierwszej, ale to zupełnie nie dotyczy książki Di Toft. Autorka ani na chwilę nie obniża poziomu. Jej historia wciąga, a nowi bohaterowie szybko zyskują naszą sympatię. (...) Poza tym Autorka często puszcza oko do czytelnika, prowadzi swoją opowieść z lekkością i poczuciem humoru".

Monika Bartys, Wp.pl

Di Toft mieszka w Somerset z córką, mężem i psem, który jest tak ogromny, że podobno widać go z kosmosu! Cykl powieściowy Wilken jest spełnieniem jej marzenia o zostaniu powieściopisarką, do którego dążyła, wykonując różne zawody, m.in. redagując oraz pisząc teksty do reklam, gazet i czasopism. Obecnie pisarka pracuje nad nową książką.

Wydawnictwo: Bukowy Las
Miejsce wydania: Wrocław
Wydanie polskie: 9/2011
Tytuł oryginalny: Wolven: Bad Wolf Rising
Liczba stron: 304
Format: 130x200 mm
Oprawa: miękka z trójwymiarowym ruchomym obrazkiem
ISBN-13: 9788362478392
Wydanie: I
Cena z okładki: 14,99 zł


Materiały związane z książką:


blog comments powered by Disqus