Rok uciekiniera 365 #2 - Luty

okładka
Autor: Gabrielle Lord
Tłumaczenie: Jakub Polkowski

Cal zostawił dawne życie za sobą gdy tylko rozpoczęło się śmiertelne odliczanie 365 dni. Do tej pory zaatakowały go rekiny, został oskarżony o brutalny atak na własną rodzinę, porwany przez dwa różne gangi oraz pozostawiony na pewną śmierć w szybko napełniającym się olejem zbiorniku.

ROK UCIEKINIERA 365 to dynamiczna opowieść o zmowie, śmiertelnym zagrożeniu, ucieczce, zdradzie, opresjach, nieoczekiwanej pomocy oraz zaskakującym epilogu. Piętnastoletni bohater musi zmagać się zarówno ze światem przestępczym, jak i z policją na swej szaleńczej drodze do ujawnienia prawdy. Od pierwszej do ostatniej strony pisarka z niezwykłą wirtuozerią dozuje napięcie, uzmysławiając czytelnikowi, że każda sekunda życia Calla może być tą ostatnią.

Autorką jest Gabrielle Lord, urodzona w Sydney w 1946 roku, światowej sławy pisarka, nazywana dzisiaj w Australii Pierwszą damą powieści kryminalnej. Podobnie jak poprzednie książki Fortress i Whipping Boy, obecne dzieło, również okazało się międzynarodowym bestsellerem oraz doczekało się adaptacji filmowej w formie 12-odcinkowego mini serialu wyemitowanego przez Family Movie Channel. Teraz także polscy czytelnicy mogą śledzić fascynujące, trzymające w napięciu do ostatniego tomu losy Calluma Ormonda. Nowatorska narracja, plastyczność opisów oraz intrygująca fabuła sprawiły, że młodzi ludzie czekają z niecierpliwością ukazania się kolejnego tomu. Dzieło to nazywane jest już powszechnie Harry Potterem nowej generacji. 

Wydawnictwo: Artvitae
Wydanie polskie: 2/2014
Tytuł oryginalny: Conspiracy 365
Liczba stron: 206
Format: 130x200 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 9788388108389
Wydanie: I
Cena z okładki: 24 zł


blog comments powered by Disqus