Zdrada nieśmiertelnego

patronat gildii
okładka
Autor: Gillian Shields

Niezapomniani bohaterowie Nieśmiertelnego powracają w nastrojowej powieści o potędze pierwszej miłości silniejszej niż czas.

Serce podpowiada ci: zaufaj.

Rozum mówi: uciekaj...

Niektóre zdrady są małe – przykre słowo, uśmieszek za plecami, wredne kłamstewko. Ale są i zdrady, które łamią serca, burzą światy i obracają jasne dni w wieczny mrok.

Kiedy szesnastoletnia Evie zaczęła naukę w Wyldcliffe Abbey, szkole dla dziewcząt położonej wśród porośniętych wrzosowiskami posępnych wzgórz, jej życie zupełnie się zmieniło. Przebyła niewiarygodną Drogę Magii. A miłość do Sebastiana przewróciła jej świat do góry nogami. Lecz Wyldcliffe Abbey staje się miejscem coraz bardziej groźnym dla nich obojga. Evie żyje w ciągłym strachu, czy zdoła zapanować nad coraz potężniejszą magią zaklętą w talizmanie. Jednak największe niebezpieczeństwo może jej grozić ze strony tego, który kocha ją najbardziej...

Gillian Shields zawsze miała dwie pasje: książki i teatr, dlatego studiowała filologię angielską w Cambridge i aktorstwo w Londynie. Dziś uczy języka angielskiego i prowadzi zajęcia teatralne w szkole dla dziewcząt z internatem.

Nieśmiertelny to jej debiut literacki: stylowa, nastrojowa i wciągająca opowieść pełna duchów i sekretów pod znakiem klątwy i ponadczasowej miłości.

Wydawnictwo: Amber
Miejsce wydania: Warszawa
Wydanie polskie: 10/2010
Tytuł oryginalny: Betrayal
Rok wydania oryginału: 2010
Liczba stron: 336
Format: 130x205 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 978-83-241-3766-4
Wydanie: I
Cena z okładki: 6,99 zł


blog comments powered by Disqus