Man of War #2 - Honor to my

okładka
Autor: H. Paul Honsinger
Tłumaczenie: Justyn Łyżwa

W kontynuacji powieści Wezwał nas honor poznajemy dalsze przygody kapitana Maxa Robichaux i dowodzonej przez niego załogi niszczyciela kosmicznego USS „Cumberland”.

W roku 2315 jasne jest, że Unia Terrańska powoli przegrywa ponadtrzydziestoletnią wojnę z Hegemonią Krag. Komandor Max Robichaux, weteran niejednej bitwy i potyczki z Krag, musi tym razem stawić czoła także wrogom wewnętrznym: nielojalnym członkom załogi i aroganckim przełożonym.
Tymczasem doktor Sahin otrzymuje zakodowaną wiadomość sugerującą możliwość sojuszu, który całkowicie zmieniłby układ sił w Galaktyce. Jednak aby rozpocząć negocjacje, trzeba uniknąć pułapek zastawionych przez świetnie wyszkolone i uzbrojone siły pracujące dla wrogów ludzkości. Max i Ibrahim znajdą się w centrum wydarzeń, które mogą zadecydować o losach wojny i całej rasy ludzkiej.

Jaka będzie reakcja Hegemonii Krag na nowy układ sił? Czy wojna o przetrwanie ludzkości zacznie zbliżać się do końca? A może wręcz przeciwnie? Odpowiedź na te pytania czytelnik znajdzie w książce.

Wydawnictwo: Drageus Publishing House
Wydanie polskie: 2/2015
Tytuł oryginalny: Man of War: For Honor We Stand
Rok wydania oryginału: 2013
Liczba stron: 560
Format: 125 x 195 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 9788364030468
Wydanie: I
Cena z okładki: 39,90 zł


blog comments powered by Disqus