Dr House. Oficjalny przewodnik po serialu

okładka
Autor: Ian Jackman
Tłumaczenie: Paweł Laskowicz

Autoryzowany przewodnik po telewizyjnym fenomenie.

Od sześciu lat Dr House jest jednym z najbardziej popularnych i fascynujących seriali telewizyjnych na świecie. Opowiadając historię doktora Gregory'ego House'a, oraz członków jego zespołu diagnostycznego, przedstawia nam co tydzień medyczne zagadki, z którymi nie radzą sobie najlepsi lekarze. Skupiony wokół jednej z najbardziej frapującej postaci w telewizji - którą fenomenalnie odtwarza brytyjski aktor Hugh Laurie - obsypany nagrodami Emmy i Złotymi Globami serial od początku zachwycił miliony widzów swoją oryginalnością oraz wyjątkowym połączeniem dramatyzmu i humoru.

Książka ta jest pierwszym oficjalnym i autoryzowanym przewodnikiem po telewizyjnym przeboju, wyjątkową podróżą po świecie dr. House'a. Autor miał bezprecedensowy dostęp do aktorów i twórców filmu - od scenarzystów, aż po obsługę cateringową - dzięki czemu możemy poznać wszelkie szczegóły związane z realizacją serialu i praktycznie przenieść się za jego kulisy. Wzbogacona nigdy dotąd niepublikowanymi zdjęciami z planu książka to obowiązkowa lektura każdego prawdziwego fana Dr. House'a.

Ian Jackman jest redaktorem i autorem wielu książek o różnej tematyce, od telewizji po współczesną kuchnię. Opublikował m.in. bestseller Eat This!: 1,001 Things to Eat Before You Diet.

Wydawnictwo: Rebis
Miejsce wydania: Poznań
Wydanie polskie: 11/2010
Tytuł oryginalny: HOUSE, M.D. The Official Guide to the Hit Medical Drama
Liczba stron: 328
Format: 150x225 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 978-83-7510-615-2
Wydanie: I
Cena z okładki: 39,90 zł


blog comments powered by Disqus