Dziewczyna z sąsiedztwa

patronat gildii
okładka
Autor: Jack Ketchum
Okładka: Wojciech Jan Pawlik
Tłumaczenie: Łukasz Dunajski

"Wydaje ci się, że wiesz co to ból"?

Tak zaczyna się jedna z najbardziej wstrząsających powieści w historii literatury grozy, szokujące zaproszenie do przedsionka piekła zbudowanego w piwnicy cichego domu na małej ulicy.
Tak zaczyna się opowieść wykraczająca poza granice doznań, które dane ci było doświadczyć do tej pory. Tak zaczyna się... Dziewczyna z sąsiedztwa Jacka Ketchuma.

Listopad tego roku będzie miesiącem, który zmieni twoje życie. Zrozumiesz, czym jest zło, które tkwi w człowieku, czym jest esencja bólu dana ludzkiej naturze.

W listopadzie nakładem wydawnictwa Papierowy Księżyc ukaże się jedna z najbardziej kultowych powieści w historii literatury grozy i jedna z najbardziej wstrząsających powieści w historii światowej literatury.

Powieść, która obrosła legendą, a która nigdy jeszcze nie była wydana w Polsce!

Powieść, która wstrząsa, i pozostawia krwawe rany w psychice jeszcze długo po tym, gdy przewrócisz jej ostatnią kartkę... Książka, której nie da się zapomnieć i której nie wypada nie znać...

Autorem powieści jest Jack Ketchum, uznawany za jednego z najlepszych i najbardziej kontrowersyjnych autorów w panteonie literatury grozy. Wiele powieści Ketchuma już obrosło legendą jako jedne z najbardziej przerażających wizji zła w historii i wiele z nich zostało sfilmowanych. Dziewczyna z sąsiedztwa jest tą najsłynniejszą, od której musisz zacząć swoje spotkanie z autorem. Pod warunkiem, że jesteś w stanie stawić mu czoła...

Zapewne wielu z Was widziało już film The Girl Next Door, nakręcony na podstawie powieści Ketchuma. Wielu uznaje go za wstrząsający... Ale to nic w porównaniu ze skalą terroru, który znajdziecie na kartach książki...

Wstęp do Dziewczyny z sąsiedztwa napisał sam Stephen King, który uznaje Jacka Ketchuma za swojego mistrza i jednego z najlepszych pisarzy w historii powieści grozy. We wstępie autor udowadnia, dlaczego każdy powinien przeczytać tę książkę i dlaczego Dziewczyna z sąsiedztwa już stała się legendą.

Czy potrzebujesz lepszej rekomendacji?
Czy jesteś gotowy na spotkanie ze złem, jakiego jeszcze nie doświadczyłeś?

"Wydaje ci się, że wiesz co to ból"?
-
Jack Ketchum Dziewczyna z sąsiedztwa.

Wydawnictwo: Papierowy Księżyc
Miejsce wydania: Słupsk
Wydanie polskie: 11/2009
Tytuł oryginalny: The Girl Next Door
Rok wydania oryginału: 1989
Liczba stron: 300
Format: 145x205 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 978-83-61386-01-8
Wydanie: I
Cena z okładki: 29,90 zł


blog comments powered by Disqus