Poza sezonem

patronat gildii
okładka
Autor: Jack Ketchum
Tłumaczenie: Marcin Wróbel

Poza sezonem to kolejna na polskim rynku książka Jacka Ketchuma, autora słynnej Dziewczyny z sąsiedztwa. Otacza ją nie mniej kontrowersyjna aura.

To literacki debiut autora, który od momentu wydania uznawany jest za jeden  z najbardziej brutalnych horrorów, jakie kiedykolwiek zostały napisane.

Jack Ketchum po raz kolejny przesuwa granicę grozy do rejonów niedostępnych innym autorom. Przez wielu nazywany horrorem ostatecznym, Poza sezonem jest niesamowicie wstrząsającą opowieścią o tym, jakie są granice człowieczeństwa i jak silna jest w nas wola przetrwania, nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

*  *  *

Wypoczynek w nadmorskim kurorcie zamienia się  w straszliwy koszmar dla pięknej nowojorskiej redaktorki i grupy jej przyjaciół. Trzy kobiety i trzech mężczyzn muszą stawić czoła złu, które czai się w lasach wokół Dead River. Zaczyna się polowanie, które zamienia się w krwawą walkę o przetrwanie.

Czy opuszczony dom na odludziu będzie miejscem ostatecznej klęski człowieczeństwa?

Kto jest najbardziej przerażającym facetem w Ameryce? Prawdopodobnie Jack Ketchum, wyklęty twórca horrorów, którego przerażającą pierwszą powieść  – Poza sezonem – trzymacie właśnie w ręku.

Stephen King

Książka, która zmieniła oblicze współczesnego horroru. Bezkompromisowa w każdym calu, stworzyła legendę Jacka Ketchuma.

Mariusz Juszczyk, Horror Online

Jeśli będziesz miał wrażenie, że najgorsze już za tobą... Jack Ketchum na pewno zaskoczy cię kolejną dawką szokujących wydarzeń.

Fangoria

Przed Wami brutalna i niezapomniana, pierwsza powieść Jacka Ketchuma –  Poza sezonem, która okazała się momentem przełomowym w literaturze grozy.

Douglas E. Winter

Wydawnictwo: Papierowy Księżyc
Miejsce wydania: Słupsk
Wydanie polskie: 5/2010
Tytuł oryginalny: Offseason
Rok wydania oryginału: 1981
Liczba stron: 220
Format: 145x205 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 978-83-61386-03-2
Wydanie: I
Cena z okładki: 29,90 zł


blog comments powered by Disqus