Rich i Jade #1 - Próba ognia

okładka
Autor: Jack Higgins, Justin Richards
Tłumaczenie: Janusz Ochab

Niezwykłe przygody nastoletnich bohaterów, zawrotne tempo zdarzeń, niesamowite zwroty akcji, ogólnoświatowy spisek - to wszystko znajdziesz w powieści sensacyjno-przygodowej Jacka Higginsa, autora, którego książki zdobyły uznanie i ogromną popularność na całym świecie.

Gdy tragicznej po śmierci matki piętnastoletni Jade i Rich muszą zamieszkać z nieznanym dotąd ojcem, wcale nie są zadowoleni z tego rozwiązania. Bliźniętom nie podobają się ani nowe zasady, ani perspektywa nauki w szkole z internatem. Jednak wkrótce przed zbuntowanymi nastolatkami stają znacznie poważniejsze problemy... Ich ojciec zostaje porwany, a oni sami wplątani w niebezpieczną intrygę. Intrygę, która będzie miała ogromy wpływ nie tylko na ich rodzinę, lecz także na cały świat!

Kto jest wrogiem, a kto przyjacielem?
Czy tata jest naprawdę tym, za kogo się podaje?
I kto śledzi każdy ruch Richa i Jade?

Jack Higgins to autor ponad 60 bestsellerów, które sprzedano w 250 milionach egzemplarzy i przetłumaczono na 55 języków! Sensacyjna seria dla młodzieży powstała w duecie z Justinem Richardsonem, brytyjskim autorem między innymi powieści z serii Doktor Who, Kolekcjoner śmierci oraz Niewidzialny detektyw.

Wydawnictwo: Wilga
Miejsce wydania: Warszawa
Wydanie polskie: 7/2009
Tytuł oryginalny: Rich and Jade: Sure Fire
Rok wydania oryginału: 2006
Liczba stron: 304
Format: 110x170 mm
Oprawa: miękka
ISBN-13: 9788325900908
Wydanie: I
Cena z okładki: 19,90 zł


blog comments powered by Disqus